Komentarze do: “19.02.2015 – Bogucin – AKCJA PROTESTACYJNA ROLNIKÓW – godz. 10.30

 1. P. Sokołowski

  Rolnicy! Każdy komu nie jest obojętne to, co dzieje się w naszym rolnictwie powinien uczestniczyć w AKCJI PROTESTACYJNEJ, która jest organizowana. Zainteresowani proszeni są o kontakt w celu ustalenia godziny wyjazdu z naszej gminy. Tel.:509854164

  Reply
 2. Kuba

  Rolnicy! Co Wam da blokowanie drogi którą przemieszczają się ludzie nie mający wpływy na Wasze problemy?

  Reply
  • flex

   Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, co się dookoła Ciebie dzieje. WSZYSCY wybieramy rząd, który decyduje o sprawach nas wszystkich, rolników i Twoich też. Skoro wszyscy odpowiadamy za wybór rządu, to i TY i inni przemieszczający się po drodze S17 czy 12 odpowiadają za sytuację naszego rolnictwa.
   I druga rzecz: możesz myśleć, że Ciebie to nie dotyczy, ale chyba też coś jesz, i może interesujesz się tym co i za ile.
   I jeszcze jedno: co zrobisz, jeśli zechcą zlikwidować i Twoje miejsce pracy, kto się za Tobą wstawi? Może rolnicy?

   Reply
   • domek

    flex jesli jestes rolnikiem to co bys zrobił jesli wczasie największych prac ktos blokuje ci droge i nie mozesz dowieść np.zboza do punktu skupu i płacisz kare za opóżnioną dostawę mysle ze dobrze by ci krew sie wzbórzyła

    Reply
 3. Bartek

  Popieram Kubę. Jak wam naprawdę zależy, czy się nudzi, to jedźcie na Wiejską to Warszawy – tam jest taki charakterystyczny cyrk, nazywa się „Sejm”. A utrudnianie dotarcia do PRACY zwykłym ludziom, którzy nic nikomu nie zrobili… To tak jakby wam ktoś wyjechał na pole i zaczął protestować. Myślenie nie boli.

  Reply
 4. Anna Maria

  Czuję, że jesteście młodzi i nie zdajecie sobie sprawy, że jesteśmy już sprzedani. Rolnicy jak i pozostali nie mają jak się obronić . Obecna koalicja patrzy tylko sobie na portfele i zapewnia Posady Swoim Ludziom. Reszta to niewolnicy w swoim kraju.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *