Komentarze do: “29 października 2015 -X sesja Rady Gminy Abramów

 1. Info Abramów

  W ostatnim numerze info ex przewodnicząca, a obecnie radna Rady Gminy w Abramowie, pisząc o zakupie autobusu, podaje znak zapytania – ile będzie kosztować utrzymanie ? (koszty paliwa, ubezpieczenie, wynagrodzenie). Dziwny ten znak zapytania, bo kto, to ma wiedzieć jeśli nie radni. O ile wiadomo, to koszt utrzymania starego gimbusa w 2014 kosztował ok. 120 tys. w tym ponad 60 tys. to wynagrodzenie i pochodne, natomiast wynajem autobusu z zewnątrz poniżej 45 tys.
  Takie informacje to radni powinni wiedzieć, bo chyba jest komisja finansowa w radzie gminy?

  Reply
 2. mm

  Ile gmina ma deficytu budżetu to inaczej długu? Przez jeden rok pracy pana Chomiuka. Za to pewnie radne z Wolicy dadzą mu podwyżkę z wyrównaniem od stycznia .Czy wytrzyma to budżet gminy pewnie tak to tylko trochę więcej DŁUGU.

  Reply
 3. Paweł O.

  Nie dam rady wybrać się na sesję i jej nagrać jak planowałem. Jeżeli ktoś wybiera się na jutrzejszą sesję i chciałby uwiecznić ją na nagraniu chętnie udostępnię kamerę i statyw. Swoją drogą szkoda, że w budżecie nie znalazły się jakiekolwiek pieniądze na sprzęt do nagrywania sesji…albo chociaż pomysł, żeby zawsze ktoś był wydelegowany, żeby się tym zajmować.

  Reply
 4. iwa_marek@o2.pl

  To ile ten driver gimbusa zarabia ?Morze zacny Przewodniczacy Rady MAZUR opublikuje ta wielka tajemnice Mazur poradzisz temu wyzwaniu?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *