Abramów – Linia kablowa 110kV wraz z traktem światłowodowym. Postepowanie administracyjne w toku.

Orzechowce 2013 033

Toczy się postępowanie administracyjne w sprawie lokalizacji celu publicznego ( na początku grudnia zamieściliśmy o tym informację – czytaj – TUTAJ ) związanego z budową jednotorowej linii kablowej 110kV wraz z traktem światłowodowym na terenie gminy  Abramów  w miejscowościach Ciotcza, Marcinów, Sosnówka.  W obwieszczeniu nie ma informacji, kiedy planowana inwestycja uzyskała status celu publicznego.

Postępowanie zostało wszczęte na wniosek firmy Elektrownie Wiatrowe Wschód Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Spółka jest w 100% własnością kapitału zagranicznego pochodzącego z Cypru.  W przedmiotowej sprawie reprezentowana jest przez przedstawiciela, spółkę Pile Elbud Kraków Sp. z o.o.

W dniu 11.02.2014 r. na stronach BIP Urzędu Gminy Abramów ukazało się następne obwieszczenie związane z powyższą sprawą.

BIP kV elekr.

BIP 2

Jak widać w opublikowanym obwieszczeniu brak jest daty, także nie wiadomo, od którego dnia biegnie te 14 dni z możliwością odwołania się od decyzji. Na dokumencie brak jest również pieczęci i podpisów. Na koniec należy dodać, że wiedza zdecydowanej większości mieszkańców na temat planowanej inwestycji jest niewielka albo żadna, kłania się polityka informacyjna Urzędu Gminy.

Zobacz też na ten sam temat: Obcy kapitał chce nabyć ziemię w gminie Michów

Komentarze do: “Abramów – Linia kablowa 110kV wraz z traktem światłowodowym. Postepowanie administracyjne w toku.

 1. Anna Maria

  Trochę więcej szkoleń, celem zaczerpnięcia większej wiedzy dla pracowników naszego Samorządu.
  Brak podstaw w formułowaniu podstawowych pism.

  Reply
 2. SZCZYodry

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wp%C5%82yw_promieniowania_telefon%C3%B3w_kom%C3%B3rkowych_na_zdrowie prosze bardzo nawet ciotka wikipedia ma na temat oddzialywania tel komorkowych cos do powiedzenia ;p wiatraki to by sie przydaly ale daleko od nas… taka puenta. pzdrawiam ;]

  Reply
 3. AT

  Jak mieszkańcy składali protesty odnośnie tych przestarzałych wycofywanych z niemiec turbin, to urzędasy sugerowały aby składać protesty ustne a nie na piśmie.
  Wiele osób zastanawia się czym sugerowały się „władze” wydając niektóre decyzje, głupotą, czy grubością kopert.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *