Bogucin – Świąteczno-noworoczne spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia „Wspólnota Garbowska”

bogucin

Jak co roku Stowarzyszenie „Wspólnota Garbowska” zorganizowało spotkanie opłatkowe w Bogucinie. Stało się już tradycją, że zapraszani są goście z innych gmin, od kilku lat są  zapraszani przedstawiciele z naszej okolicy z Abramowa i Michowa. Portal „Nasz Garbów” zamieścił relację z tegorocznego spotkania, którego fragment przytaczamy, zaś całość dla zainteresowanych na stronie „NG” – Tutaj

Wiele razy przeżywaliśmy okresy świąteczno-noworocznych spotkań, a mimo to wciąż niezmiennie i z dziecięcą radością czekamy na kolejne, bowiem zawsze towarzyszą im niecodzienne przeżycia oraz miłe i podniosłe chwile. Właśnie taka serdeczna i radosna atmosfera towarzyszyła spotkaniu opłatkowo-noworocznemu zorganizowanemu przez Stowarzyszenie „Wspólnota Garbowska” dla sympatyków i przyjaciół.  Miało ono miejsce w sobotę 21 stycznia 2017 r. w gościnnych jak zwykle wnętrzach restauracji „Podolanka” w Bogucinie. Spotkanie opłatkowe to już 10-letnia tradycja Stowarzyszenia. Jak zwykle, nie brakowało serdecznych słów, życzliwości i wspólnej radosnej zabawy.

Wszystkich czcigodnych Gości przybyłych na jedyne w roku tak wyjątkowe spotkanie przywitali serdecznie przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia – Agata Kamińska oraz Dariusz Rodzik. Trudno  w tym miejscu wymienić wszystkich znakomitych gości, którzy w tym roku zaszczycili środowisko Wspólnoty swoją obecnością. Wyjątkowo miło było nam gościć w naszym gronie, już po raz drugi, znanego nam wszystkim posła na Sejm RP – dr hab. Krzysztofa Szulowskiego oraz prof. Przemysława Czarnka – Wojewodę Lubelskiego, którzy przybyli na spotkanie wraz ze swoimi małżonkami.

Foto: „Nasz Garbów”

B1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *