Fachowo o zagrożeniach.

kostrz

W piątek w Bydgoszczy odbyło się bardzo ciekawe spotkanie z ks. Sławomirem Kostrzewą. Konferencja została oceniona jako bardzo merytoryczna, ze wskazywaniem konkretnych źródeł, racjonalna i fachowa.

Wykład pt. „Odebrać dzieciom niewinność” skupiał się wokół trzech podstawowych zagadnień:

ideologii gender,

materializmowi

i demoniczności występującej  w całym wachlarzu towarów zarówno w przemyśle zabawkarskim, jak i medialnym, kierowanym do najmłodszych.

Wykładami ks. Kostrzewy warto się zainteresować, ponieważ są bardzo fachowo przygotowane, a każda teza jest poparta adekwatnymi źródłami i wskazaniami konkretnych destrukcyjnych projektów przykładowych organizacji czy stowarzyszeń, działających na terenie naszego kraju.

Ponadto prelegent wskazuje przykłady postaw rodziców, których odwaga i determinacja spowodowały wycofywanie się niektórych szkół z ponowoczesnych praktyk ideologicznych, które zawsze maja niszczycielski wpływ na psychikę dziecka.

Zachęcam do organizowania spotkań z tym kapłanem, który w bardzo przejrzysty sposób niesie merytoryczną pomoc rodzicom, którzy korzystając z jego wiedzy, mogą o wiele skuteczniej przeciwdziałać destrukcyjnym wpływom masowej kultury, kierowanej do ich dzieci.

Poniżej polecamy Rodzicom i Wychowawcom konferencję zarejestrowaną w Poznaniu, w czerwcu 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *