GOK Kurów – Wystawa Malarstwa Teresy Ogórek

tj3

W Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie po raz drugi w ciągu ostatnich kilku lat prezentowana jest wystawa malarstwa Teresy Ogórek  z Wielkiego. W niedzielę 20 listopada o godz. 16 odbył się wernisaż czyli uroczyste otwarcie wystawy, która potrwa do 25 grudnia.

Poniżej prezentujemy okolicznościowy informator o wystawie na którym zawarty jest krótki wpis autorki o sobie, o swojej pasji – malarstwie, oraz o prezentowanych wystawach indywidualnych.

 

to1 to2

Komentarze do: “GOK Kurów – Wystawa Malarstwa Teresy Ogórek

  1. Wojciech Szlachetka

    Gratulacje pani Tereso ! to wyjątkowe ujęcia w Pani obrazach,tyle ciepła,nadziei z nich płynie- muszę to zobaczyć na żywo.Kwiaty,pejzaże,aniołki przesiąknięte kolorem, który buduje kompozycje krajobrazowe…i dużo powietrza!

    Reply
  2. Teresa Ogórek

    Dziękuję za takie ciepłe i życzliwe gratulacje. I oczywiście serdecznie zapraszam do GOK Kurów. Czyne codziennie od 8-mej do 16-tej a w soboty i niedziele popołudniami do 20-stej. Telefon do GOK-u : 81 8811099 (to tak na wszelki wypadek aby móc się upewnić czy na pewno będzie otwarte:) Fotorelację z wernisażu można obejrzeć w galerii GOK Kurów, pod adresem: http://www.galerie.kurow.eu/index.php/2016/category/186-wernisaz-wystawy-malarstwa-teresy-ogorek

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *