I N T E N C J E M S Z A L N E ; 1 – 7 . VI. 2015 r.
Poniedziałek 1.VI.
7,00; +Maria i Jan Salomon
7,30; Edward Aftyka ++Aftyków i Mańków
7,30; Gregorianka +Roman Rusinek
Wtorek 2.VI.
7,00; +Gregorianka Roman Rusinek
7,30; +Anna Kapica m.
7;30; +Irena Pisaruk,Stanisław Szczepański
Środa 3. VI.
7,30;+Roman Rusinek-Gregorianka
7,30; +Mieczysław Zieleniak 2 m.
18,00; +Edward Pawelec 4 r.s. Wiktoria,Stanisław Pawelców
18,00; Aleksander,Eugeniusz,Stanisław,Franciszka, Józef, Wladysława,Stanisław,
++ Szczepańskich,Wałachów i Struskich
Czwartek 4. VI. Boże Ciało
7,30 +Leokadia r.s.Włądysław,Stanisław ++Dudów,Ignacy,Ewa,Andrzej Ogórków
7,30;+Roman Rusinek– gregorianka
9,00;+Jan Wyskwar 1 r.s.
9,00;+ Ryszard Goluch
10,30; O Błogosławieństwo Boże dla Kółka Różańcowego z Abramowa
Piątek 5.VI. g. 18,00 ; Nabożeństwo poświęcenia pól Glinnik i Wielkie
7,30; +Roman Rusinek -Gregorianka
7,30;+Bronisław Komsta 3m.ś.,Justyna,Bronisław,Helena Płowaś
18,00; +Hiupolit Ogórek
18,00; +Stefan Kruk 9 m.ś.
SOBOTA 6. VI. g.18;Nabożeństwo poświęcenia pól Sosnówka i Michałówka
7,00;+Marian Paluch 2 m. of córki Ireny
7,30; +Roman Rusinek – gregorianka
18,00;+Maria Grzelak 5 r.s.
18,00; Dziekczynno-bł. W 30 r.ślubu Halina i Włądysław Kołodziej
NIEDZIELA 7.VI. 2015.
7.30; +Mieczysław Furtak,Dorota Mazurek,Grażyna Elzbieta Wałęcka
7,30; +Rozalia Kutnik 4 r.s.
9,15; Wielkolas ; +Leszek Komsta / Poświęcenie pól dla Wielkolasu /
10,30;+Władysław ,Henryka,Zofia
10,30+Roman Rusinek gregorianka
10,30; Aleksander,Grzrgorz Katarzyna,Jan Marianna,Ignacy ,Agnieszka,
+Eugeniusz Olek,++Skorupskich i Ogórków
12,00; Dziękczynno-bl w 40 r.ślubu Jadwiga i Stanisław Grzesiak
I N T E N C J E M S Z A L N E ; 1 – 7 . VI. 2015 r.
Poniedziałek 1.VI.
7,00; +Maria i Jan Salomon
7,30; Edward Aftyka ++Aftyków i Mańków
7,30; Gregorianka +Roman Rusinek
Wtorek 2.VI.
7,00; +Gregorianka Roman Rusinek
7,30; +Anna Kapica m.
7;30; +Irena Pisaruk,Stanisław Szczepański
Środa 3. VI.
7,30;+Roman Rusinek-Gregorianka
7,30; +Mieczysław Zieleniak 2 m.
18,00; +Edward Pawelec 4 r.s. Wiktoria,Stanisław Pawelców
18,00; Aleksander,Eugeniusz,Stanisław,Franciszka, Józef, Wladysława,Stanisław,
++ Szczepańskich,Wałachów i Struskich
Czwartek 4. VI. Boże Ciało
7,30 +Leokadia r.s.Włądysław,Stanisław ++Dudów,Ignacy,Ewa,Andrzej Ogórków
7,30;+Roman Rusinek– gregorianka
9,00;+Jan Wyskwar 1 r.s.
9,00;+ Ryszard Goluch
10,30; O Błogosławieństwo Boże dla Kółka Różańcowego z Abramowa
Piątek 5.VI. g. 18,00 ; Nabożeństwo poświęcenia pól Glinnik i Wielkie
7,30; +Roman Rusinek -Gregorianka
7,30;+Bronisław Komsta 3m.ś.,Justyna,Bronisław,Helena Płowaś
18,00; +Hiupolit Ogórek
18,00; +Stefan Kruk 9 m.ś.
SOBOTA 6. VI. g.18;Nabożeństwo poświęcenia pól Sosnówka i Michałówka
7,00;+Marian Paluch 2 m. of córki Ireny
7,30; +Roman Rusinek – gregorianka
18,00;+Maria Grzelak 5 r.s.
18,00; Dziekczynno-bł. W 30 r.ślubu Halina i Włądysław Kołodziej
NIEDZIELA 7.VI. 2015.
7.30; +Mieczysław Furtak,Dorota Mazurek,Grażyna Elzbieta Wałęcka
7,30; +Rozalia Kutnik 4 r.s.
9,15; Wielkolas ; +Leszek Komsta / Poświęcenie pól dla Wielkolasu /
10,30;+Władysław ,Henryka,Zofia
10,30+Roman Rusinek gregorianka
10,30; Aleksander,Grzrgorz Katarzyna,Jan Marianna,Ignacy ,Agnieszka,
+Eugeniusz Olek,++Skorupskich i Ogórków
12,00; Dziękczynno-bl w 40 r.ślubu Jadwiga i Stanisław Grzesiak