Jest decyzja komisarza: 23.11.2018 – I sesja Rady Gminy w Abramowie

DSCN0724

Wczoraj pisaliśmy o I sesji i o tym od kiedy swoją prace zaczyna wójt wybrany w tej kadencji. Dzisiaj już wiemy, ponieważ została opublikowana informacja Komisarza Wyborczego w Lublinie, która przedstawiamy poniżej:

Źródło; abramow.pl

 

sesd 3

 

 

ses 1

 

 

ses 2

Komentarze do: “Jest decyzja komisarza: 23.11.2018 – I sesja Rady Gminy w Abramowie

 1. Look

  W związku z tym, że każdy artykuł o Gminie Abramów miał stronniczy charakter ogłaszam, że protestuje i w ramach tego protestu nie uczęszczam do kościoła, nie składam ofiar na kościół, nie daje na tacę (modlić mogę się w domu). To jest strona parafii, a pisze się jakby była prywatnym folwarkiem( jak to ktoś ładnie napisał w którymś z komentarzy). A jeśli nawet przyjdę do kościoła to ksiądz Proboszcz nie dostanie ode mnie ani grosza, za to że była nagonka na dotychczasowe władze. Zapewne będzie rad :).

  Reply
  • witold Post author

   Chyba LooK piszesz o innym portalu, bo ten pomimo, że zawiera informacje o parafii, nigdy parafialna stroną nie był. Według Ciebie każdy artykuł o Gminie Abramów miał stronniczy charakter?, to podaj chociaż kilka przykładów. Zgadzam się z M, że komentarze sporo mówią o samych piszących, ale strona jest otwarta i komentarze nie są poprawiane ani cenzurowane.

   Reply
 2. Look

  Stroną Gminy Abramów też nie jest. Czytajacy wiedzą o czym piszę. To jest moje zdanie i tyle w tym temacie.

  Reply
  • witold Post author

   To prywatna strona ma być stroną gminy? Tu masz stronę Urzędu Gminy: https://www.abramow.pl/ – czytaj

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *