Księgowi na start!!! – nowa oferta pracy Urzędu Gminy w Abramowie

rada

Stanowisko ds. księgowych, to nowa oferta pracy zgłoszona przez Urząd Gminy w Abramowie, a dokładnie przez jednostkę wchodzącą w strukturę urzędu o nazwie – Centrum Usług Wspólnych.

Dokumenty można składać osobiście do dnia 27 stycznia do godz. 15:30  w pokoju nr 19 (uwaga! – dokumenty w zamkniętej kopercie) lub pocztą na adres Centrum Usług Wspólnych ul. Szkolna 2 21-143 Abramów z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko ds. księgowości w Centrum Usług Wspólnych w Abramowie”. Posiadacze uprawnień do podpisu elektronicznego mogą składać pocztą elektroniczną na adres: szasz@abramow.pl.

Z pełną informacją o tej ofercie czyli m.in. – jakie są wymagania na to stanowisko, zakres obowiązków i jakie dokumenty należy złożyć  – można zapoznać się na stronie BIP UG Abramów – tutaj

 

 

Komentarze do: “Księgowi na start!!! – nowa oferta pracy Urzędu Gminy w Abramowie

 1. KASIA

  Przedwstępne zatrudnienie w formie wcześniejszych zobowiązań już jest. Później tylko przeniesienie na ogłoszoną ofertę pracy. Trzeba się wywiązać z obietnicy. Zapłata za opiekę też musi być.

  Reply
 2. Zosia

  Czytając ostatnie wpisy,uważam,że Ty Panie lub Pani „anty” jesteś najbardziej zorientowany(a) co się dzieje w naszej gminie. Śledzisz uważnie każdy temat. Świecisz najjaśniej, jesteś najbardziej oświecony(a). Wszystko Ci wolno „równo jedziesz po wszystkich” którzy odważyli się mieć inne zdanie niż Ty, wszystkich możesz również obrażać. Nie oszczędzasz również Księdza Proboszcza, aczkolwiek do Pana Wójta Artura masz dystans. Można tak bo tu wszystko jest pisane anonimowo. Nie wiadomo kim jesteś. Nikt Cie nie spotka w gminie, szkole, sklepie na dyskotece, lub koło sklepu w centrum Abramowa. Jeżeli jesteś z naszej gminy a uważam, że na pewno jesteś z GMINY ABRAMÓW proponuję „wrzuć na luz”. Lub użyję innego znanego zdania „kończ Waść wstydu oszczędź”. Jeżeli chodzi ofertę pracy księgowej – wyniki na BIP-ie. Dziesięć kandydatek. Ja sama nieśmiało obstawiam kandydatkę „number three”. Aczkolwiek może warto by było wpuścić do Urzędu Gminy trochę „świeżej krwi”spoza naszej gminy. Ale zawsze ostatnie zdanie i tak ma Pan Wójt Artur.

  Reply
 3. Robert

  Uwaga, ustawiania konkursów na stanowiska w modzie. CBA zatrzymało wójta gminy Stawigudy
  http://olsztyn.wm.pl/402308,Wojt-Stawigudy-zatrzymana-przez-CBA.html#axzz4Y55qzbTL

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *