Nieruchomości, Obronność i Zarządzanie kryzysowe – nowa oferta pracy w Urzędzie Gminy Abramów

oferta

Kilka dni temu 4 listopada na BIP UG Abramów ukazało się ogłoszenie z ofertą pracy w tutejszym urzędzie. Chętni posiadający wymagane kwalifikacje mogą aplikować na stanowisko (cały etat), którego pełna nazwa brzmi: stanowisko  ds. nieruchomości, obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego”

Dokumenty można składać  w sekretariacie (pokój nr 10) Urzędu Gminy Abramów przy ulicy Szkolnej 2 do dnia 18 listopada 2016 do godz. 15.30,  w przypadku posiadanych uprawnień do podpisu elektronicznego na adres gmina@abramow.pl lub pocztą na adres urzędu.

Na końcu ogłoszenia jest istotna informacja że: Wójt Gminy zastrzega sobie prawo odwołania naboru bez podania przyczyny.

Pełna oferta o której piszemy znajduje się na BIP UG Abramów pod linkiem: https://ugabramow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=74&p1=szczegoly&p2=6750

Komentarze do: “Nieruchomości, Obronność i Zarządzanie kryzysowe – nowa oferta pracy w Urzędzie Gminy Abramów

 1. KASIA

  Ciekawe pod kogo robione jest stanowisko pracy? Czy ktoś uchyli rąbka tajemnicy z Gminy? Kto taki zaprzyjaźniony z naszymi władzami? SĄ SĄSIEDZI, JEST RODZINA I ZAPRZYJAŹNIENI. A może ktoś obcy?

  Reply
 2. KASIA

  Stawiam na kandydata nr 1, ale wybór jest trudny bo ktoś będzie urażony. Kandydat nr 2 będzie musiał poczekać do następnego roku. Ale wybór dla wodza jest w tym przypadku dość trudny, bo coś za reklamę trzeba dać.

  Reply
 3. Zosia

  Ja również tak obstawiam, stąd chyba też wzięła się w stanowisku ta „nieruchomość”. Pasuje tu jak pięść do nosa. Kandydat nr 2 musi poczekać aż wódz pogoni kogoś na emeryturę lub sam ktoś odejdzie na zasłużoną emeryturę.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *