Oficjalnie o wynagrodzeniu wójta i dietach radnych (Uchwały Rady Gminy w Abramowie)

DSCN0724

Na BIP-ie Urzędu Gminy w Abramowie zostały opublikowane uchwały z ostatniej sesji, mln. o wynagrodzeniu wójta, o dietach radnych, o składach komisji. Poniżej publikujemy dwie z tych uchwał dotyczące wynagrodzenia i diet, ponieważ jest duże zainteresowanie tym tematem. Do innych uchwał odsyłamy na stronę Urzędu Gminy Abramów: https://ugabramow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

pł wójt

 

 

 

w rad

 

Źródło: https://ugabramow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

 

Komentarze do: “Oficjalnie o wynagrodzeniu wójta i dietach radnych (Uchwały Rady Gminy w Abramowie)

  • Niemile nierozczarowany

   A co już ktoś chce wskoczyć na miejsce opchniętego autobusu szkolnego?
   Ciekawe Szach czy Malesa drąży temat i pewnie w końcu mu się uda tylko musi złożyć poważną ofertę jak w przypadku nowej wieży telekomunikacyjnej, której za poprzedniego wójta nie udało się przepchnąć a „dobry człowiek” i „swój chłop” podpisał od ręki.

   PS. Do Pana Administratora
   Walczył Pan z wiatrakami niczym Don Kichot ale już wieża telekomunikacyjna, która sieje promieniowaniem elektromagnetycznym i podgrzewa czapki Panu nie przeszkadza? Jakaś podwójna moralność? Na stronie ani słowa o tym.

   Do Pana Wójta
   Jeszcze proponuję sprowadzać śmieci z zachodu dla podreperowania budżetu (czyjegoś).

   Do wyborców Jaśnie Nam Panującego
   Oby wam wieża podgrzała berety może zmądrzejecie, tylko szkoda że tak późno:(

   Reply
   • witold Post author

    Szanowny „Niemile nierozczarowany”, twój komentarz jest pierwszym, który podejmuje ten temat. Jeśli więc masz wiedzę na temat wieży i jej oddziaływania, to po prostu napisz, a ja to opublikuję. O wiatrakach też dowiedziałem się w momencie, gdy firma podpisała z większością rolników umowy, być może jesteś lepiej poinformowany niż ja, to po pierwsze. Po drugie stawiasz mi zarzut podwójnej moralności, pewnie jakbyś lepiej odrobił lektury z języka polskiego, to nawiązałbyś do „Dulskiej”, ale i tak nie wiele by to zmieniło, ponieważ strzelasz na wiwat. Jeśli sam nie pamiętasz historii wieży na terenie „GS-u” z 2001 roku, to zapytaj ludzi, którzy wtedy organizowali protest, czy brałem w tym udział czy nie? Bo to co tu napisałeś odnośnie mojej osoby jest najzwyczajniej nieuczciwe. Zresztą cały komentarz jest dość napastliwy, skądinąd ciekawe uwagi można napisać w bardziej kulturalny sposób, ale widocznie nie chcesz albo nie potrafisz. Pozostaje ci tylko schować się za wymyślonego „nicka” i walić zza winkla gazrurką okręconą w gazetę, najpewniej w jakąś gadzinówkę. Pozdrawiam Witold Komsta

    Reply
   • Niemile nierozczarowany

    Oj napastliwy? a miało być słodko, sorry nie wyszło, ale mimo to dziękuję za publikację postu może ludzi zainteresuje jak wójt (z ludźmi dla ludzi) podejmuje decyzje o ich przestrzeni życiowej

    Reply
 1. Ania K.

  A może w końcu ktoś zdejmie z płotu baner z twarzą miłościwie nam panującego, bo jego wizerunek już się przejadł. Spokojnie człowiek do sklepu po bułki nie może pójść bo tak wisi na tym płocie i się gapi i gapi.

  Reply
 2. Teresa

  Do Ani K.
  Wiem że wielu osobom nie podoba się zmiana. Ale zdecydowana większość wybrała. Więc przez najbliższych 5 lat Ci niezadowoleni muszą się przyglądać i Ty Aniu też. Poprzednia kadencja była niezadowoleniem tej większości. A na płocie może sobie wisieć każdy i Ty też jak będziesz miała okazję, a obecnie nie musisz się patrzeć.

  Reply
  • Do Teresy

   Wybory się skończyły, więc chyba to już można traktować jak zaśmiecanie przestrzeni publicznej (w bardziej cywilizowanych miejscach banery to obciach i wiocha), poza tym dziwię się właścicielowi wizerunku, że naraża go na bliski kontakt z płynami ustrojowymi amatorów taniego winka.

   Reply
 3. Kris

  Aniu K kupuj bułki w innym sklepie wtedy nie będzie się na Ciebie gapił. Wczoraj oglądałem transmisję z I Sesji czyżby przegranego jaśnie już niepanującego Pana Artura nie było na tej sesji czy może coś przegapiłem. W innych gminach jak widać na przekazach przegrani wójtowie byli pogratulowali przekazali władzę a jak u nas? był czy nie ?

  Reply
  • Iwona

   Nie nie przegapiłes nic.Chomiuka nie było na pierwszej sesji
   I dobrze .
   Widac porazka boli .
   Dobrze jest tak jak jest,
   Pozdrawiam.

   Reply
 4. Ania K.

  Niech sobie będzie wójtem i 10 lat (w co wątpię) ale niech zejdzie z płotu. Nie wypada głowa gminy siedziała na płocie.

  Reply
 5. Iwona

  Ale wam nie pasuje ze P. Kowalski jest wójtem a nie Chomiuk.
  Niestety są tez inni co im pasuje ze ktoś inny jest wójtem niż Chomiuk.
  Tak czy owak moim zdaniem dobrze się stało ze Kowalski wygrał.
  Nie kazdemu pasowalo panowanie Chomiuka i to co on robił.
  z wyrazami szacunku panie Marku.

  Reply
 6. Kris

  Aniu K a jak Chomiuk wisiał razem z Morawieckim (co mnie bardzo śmieszy) na płocie na przeciwko Kościoła to Ci przeszkadzało czy nie? zresztą na tym płocie również wisiał to Ci przeszkadzało czy nie?. Podejrzewam, że właściciel plota pozwolił powiesić baner zarówno jednemu jak i drugiemu – zresztą „wisieli tam obydwaj”. Zmień sklep bo niezdrowo się tak denerwować a niedługo Święta.

  Reply
 7. Iwona

  Jakoś plakat wyborczy Chomiuka jak wisiał nikomu nie przeszkadzał
  Ale nie mozecie sie pogodzic z tym ze ktos inny jest wójtem niz Chomiuk.

  Reply
 8. Iwona

  Jakoś plakaty Chomiuka to wam nie przeszkadzają ale plakaty P.Marka to juz wam przeszkadzają.Naród wybrał nowego wójta wiec musicie sie z tym pogodzic.

  Reply
 9. Kris

  Widać nie kazdemu pasowały rządy P.CHOMIUKA skoro większosc mieszkanców wybrała P.Marka on przynajmniej nie zatrudnia po znajomosci tj P.Chomiuk.

  Reply
 10. Ania K.

  Sklepu nie zmienię bo mają smaczne bułki. Ja się nie denerwuję bo niby czym??? 😂 A baner zniknął…. 🤪 🤪 Jak to, kto to, kiedy????? Przypadek? – nie sądzę
  🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

  Reply
 11. KASIA

  28 grudnia 2018 r następna sesja Rady Gminy – mam prośbę o profesjonalne pokazanie i dobre nagranie obrad.
  Jak do tej pory sesje są nagrywane przez osobę, która nie ma wiedzy i pojęcia, albo robi to celowo, ażeby mieszkańcy nic nie słyszeli.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *