Ogłoszenia 3.IV.16

20160320_115451
  1. Prasa katolicką po 5zł ;Niedziela; Gość niedzielny + płyta CD z koronką do Bożego Miłosierdzia. Okazuje się że ,,koronka” jest mało znana i mało odmawiana w naszych rodzinach. Egzamin do bierzmowania wykazał, że tylko 1 osoba z młodzieży była w stanie -poprowadzić modlitwę do Bożego Miłosierdzia- odmawiając ją w kościele !

2. Serdeczne Bóg zapłać paniom z Wolicy za sprzątanie kościoła i ofiarę.

Za tydzień zapraszamy do sprzątania pierwsze rodziny z Michałówki- kościół w kwiaty ubiorą nowożeńcy!

3. Bóg zapłać za ofiary ; 1000 zł-bezimiennie – na pomoc młodzieży w wyjeździe na S.D.M ; oraz na kościół 200 zł bezimiennie od narzeczonych i 100 zł -Józef Kowalski z Abramowa na kościół.

4.Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Caritas.

Wieczorem, czuwanie modlitewne” w Archikatedrze Lubelskiej g.19-21; Wyjazd autokaru o g.17,30 !

5.Mamy jeszcze 14 wolnych miejsc– w autokarze na wyjazd do Krakowa na Spotkanie z pp Franciszkiem w ramach Ś.D.M. 30-31lipca. Zapisy z zaliczką 100 zł.

6.Na cmentarzu prosimy o segregację śmieci- szczególnie oddzielajmy doniczki od kwiatów, kwiaty i ziemię możemy wrzucać na kompost, a doniczki w kontener lub na pryzmę. Szkło i plastikowe wkłady mogą być razem. Przypominamy o ustawie państwowej ,,o cmentarzach & 7” i opłacie za groby po 20 latach ; w naszej parafii kwota = 200 zł .

7.W piątek 8.IV. po mszy św. o g.18-spotkanie kandydatów do bierzmowania w kościele jako obowiązkowe !

8.Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca- taca na Dom Samotnej Matki- msze św; o g.7,30 ; w kaplicy g.9,15; o g.10,30 – i wieczorem o g.18,00 / zamiast g.12,00 /. Na mszach składamy deklaracje modlitw w intencji dzieci poczętych- foldery są wyłożone na bocznych ołtarzach wraz z obrazkami- prosimy je pobrać, wypełnić w domu i przynieść jutro na Zwiastowanie do kościoła na ofiarowanie.

9.W związku z wizytacją ks. arcybiskupa – zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną jutro po mszy św. wieczornej – ok. g.18,45 na plebanii.

ZAPOWEDZI PRZEDŚLUBNE :

Łukasz Kuna kawaler z Abramowa i Paulina Górniak panna z Nałęczowa

Emilia Kuta panna z Abramowa i Paweł Drozdowski kawaler z Rudzienka p.Michow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *