Ogłoszenia duszpasterskie 22.II.2015.

IMG_0540

I NIEDZIELA Wielkiego Postu – 22 luty 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Polecamy prasę katolicką -Niedziela, Gość niedzielny po 5 zł – bardzo dobra lektura na czas postu -zachęcamy do kupowania i czytania,oraz Mały Gość dla dzieci- z wyklejanką z Drogi Krzyżowej po 4 zł.

2. W soboty prowadzimy Kurs przedmałżeński – wieczorem o godz.18,00 msza św. i spotkanie na plebanii !

3. Serdecznie gratulujemy paniom katechetkom z naszego dekanatu za przygotowanie dzieci szkolnych do XIII Konkursu biblijnego, który odbył się w czwartek w Szkole Podstawowej w Wielkiem z inicjatywy pani Katarzyny Siudaj.

4. .Bóg zapłać paniom z Abramowa za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty do grobu Pańskiego…….. za tydzień zapraszamy kolejne 5 nr

5. Od środy przeżywamy Wielki Post-okres 40-dniowej pokuty przed świętami Wielkanocnymi. Droga krzyżowa w każdy piątek przed mszą św. o g.17,30. Gorzkie Żale- w niedziele po mszy św. o g.10,30.

Rekolekcje Wielkopostne –przeprowadzimy w dniach 20-21-22 marca, a wygłosi je ks. Cezary Kowalski pracujący w Lublinie na Czwartku.

6. Wielki Post to czas pokutny, wypełniony modlitwą, wyciszeniem, oraz okazja do jałmużny-szczególnie pomoc pieniężna w postaci chleba dla ubogich.

7. W przyszłą niedziele 1 marca -taca na Seminarium Duchowne w Lublinie oraz zbiórka ofiar do puszek na Fundusz misyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *