Ogłoszenia duszpasterskie 29.I.2017.

tablica

Ogłoszenia – IV Niedziela Z – 29.I.2017.

1.Polecamy prasę katolicką po 5 zł. Niedziela -ukazuje postać nowego Metropolity Krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego. W Gościu niedzielnym;co robić z rozproszeniami na modlitwie, oraz dla dzieci nowy nr Małego Gościa niedzielnego oraz ostatnie kalendarze z Pp Franciszkiem w Krakowie na Ś.D.M. po 5 zł.

2.Bóg zapłać paniom z Marcinowa za sprzątanie kościoła i za ofiarę… …Na sobotę zapraszamy kolejne 5 nr-y z Marcinowa.

3.Remont dzwonów zakończony, serce zostało dorobione w tej samej firmie gdzie odlano nasze dzwony w 1927 r. – w Węgrowie.Dzwony od soboty zwołują do modlitwy; codziennie o g.7 oraz na Anioł Pański o g.12. W niedzielę biją o g.7,00; 10,00 i o g.12,00- bije jeden dzwon. Natomiast na procesje i na pogrzeby biją 3 dzwony jednocześnie ! Dzwony liczą sobie równo 90 lat, i przeszły udanie reanimację dzięki zebranym ofiarom ze zbiórki przy opłatkach ! Jeszcze raz Bóg Wam zapłać!

4. W piątek zostały przywiezione z Piaseczna z firmy SOLART- grzejniki do ogrzewania kościoła/ halogenowo-kwarcowe/ w tym tygodniu będą prowadzone w kościele nowe instalacje elektryczne i montaż grzejników.

5. W czwartek 2 lutego-Święto Ofiarowania Pańskiego-M.B.Gromnicznej

msze św. w kościele o g.7,30 ; 10,30 ; 18,00 oraz w kaplicy o g.15,00

– modlimy się za zakony kontemplacyjne i na ten cel zbieramy tacę !

6. W I Piątek miesiąca spowiedź od g.17,15.

7. -W I sobotę i niedzielę powrót relikwii św. Maurusa- o g.18,00 msza św. w intencji rodzin, które nawiedziły relikwie w Michałówce i Abramowie.

W niedziele adoracja relikwii w kościele do g.12- następnie przekazanie rodzinom z Abramowa do dalszej peregrynacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *