Ogłoszenia duszpasterskie 29.XI.15.

bp Karpiński

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29 Listopada 2015`

1.Polecamy prasę katolicką; Niedziela, Gość niedzielny i dla dzieci Mały gość niedzielny – po 5 zł, albumy o papieżu Polaku, oraz kalendarze papieskie po 20 zł.

2.Serdeczne Bóg zapłać paniom z Glinnika za sprzątanie kościoła i ofiarę…….. za tydzień zapraszamy kolejne osoby…

3.Taca z przyszłej niedzieli -na Seminarium Duchowne w Lublinie,

oraz zbiórka do puszek na ,,Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

 

4.Trwają prace remontowe na plebanii – zakończyliśmy modernizację kuchni- jutro montaż mebli i urządzeń AGD. Całe wyposażenie kuchni, meble , sprzęty i urządzenia są własnością parafi

5. Pozostała do remontu jeszcze jedno pomieszczenie na dole- z wykorzystaniem go na podręczną kuchnię dla grup parafialnych, oraz wymiana zgniłej podłogi w kancelarii- na posadzkę i terakotę oraz malowanie tych pomieszczeń – prace te z braku funduszy muszą jeszcze poczekać !!!

6. W piątek została zamontowana pod chórem tablica jubileuszu 90-lecia parafii Abramów i jej pasterzy oraz 1050-lecie Chrztu Polski.

-Trwa sukcesywnie modernizacja nagłośnienia w kościele, mamy profesjonalny mikrofon na ambonce, podobny został zamówiony dla scholi.

—- W/w prace,inwestycje i modernizację zarówno na plebani jaki i w kościele ;– pozostają do zapłaty, liczymy na większe ofiary z opłatków. Za tydzień podamy ile co kosztowało oraz stan kasy

parafialnej.

7.W przyszłą niedzielę przybędzie do parafii Św. Mikołaj na g.12

jako prawdziwy Biskup- i prosi o pomoc waszych rodziców, abyście prezenty zapakowali w papier i podpisali imię-nazwisko -miejscowość i złożyli w niedzielę w zakrystii do godz.12.

  • Św. Mikołaj nie zapomniał,także o Radzie Parafialnej- zapraszamy radnych na plebanię na godz.10 – na pewno będą opłatki i niespodzianka. Opłatki poświęcimy na mszy św. o g.7,30

  • Zapraszamy na roraty w środę o g.7,00 i w sobotę o g.18,00-

    kupiliśmy odpowiednie pomoce do uczestnictwa w roratach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *