Ogłoszenia duszpasterskie 3.V.2015.

DSC01707

3.V.2015– V Niedziela Wielkanocy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Są do nabycia gazety katolickie; Niedziela i Gość niedzielny po 5 zł.

2.Bóg zapłać rodzicom dzieci I Komunijnych za generalne sprzątanie kościoła i posesji oraz za wykoszenie trawy. Za tydzień zapraszamy kolejne osoby z Marcinowa!

  1. Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na spłatę długu za kostkę brukową na cmentarzu./ zeszyt/

 

4.Rozpoczeliśmy miesiąc maj- zapaszamy codziennie na Majówki o godz.18, a w niedzielę po Mszy św. o g.10,30. Od maja do końca października śpiewamy w niedziele i święta Godzinki o NMP przed ranną mszą św. o godz.7,15-Serdecznie zapraszamy !

 

5. Dzisiaj zebranie Rady Parafialnej o g.11,30 w zakrystii- zapraszamy też Legion Maryi i Koło Przyjaciół Radia Maryja w celu podzielenia zadań i funkcji- by godnie przygotować uroczystość -odsłonięcia pomnika- żołnierzy wyklętych !

6.W niedziele 17 maja będziemy obchodzili uroczystości gminno-parafialne związane z odsłonięciem tego pomnika;

W programie; o godz. 11,30- Koncert pieśni patriotycznych- chór Zorza z Markuszowa; g.12,00-msza św; przewodniczy dziekan dekanatu michowskiego ks. Kan. Piotr Jastrzębski z Kamionki a kazanie wygłosi ks.prof.Stanisław Koczwara ze Stalowej Woli; g.13,00 odsłonięcie i poświęcenie pomnika na placu przed kościołem z udziałem kompanii reprezentacyjnej Wojska Polskiego, orkiestry i pododziału z Garnizonu Lublin oraz salwa honorowa. Zaproszonych jest ponad 100 gości w tym ok. 50 wojskowych, uroczystość chcemy zakończyć tradycyjnie wojskową grochówką, i na ten cel będziemy zbierali ofiary do puszek pod kościołem oraz w kaplicy w przyszłą niedzielę 10 maja br. Zapraszamy także poczty sztandarowe OSP i szkół z terenu gminy Abramów.

Z góry serdeczne Bóg Wam zapłać za składane ofiary i pomoc w organizacji tej uroczystości !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *