Ogłoszenia duszpasterskie 31.V.15.

DSCF1405_C1

31.V.2015– Niedziela Trójcy Świętej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Polecamy prasę katolicką-są do nabycia gazety; Niedziela i Gość niedzielny, dla dzieci Mały Gość -z dekoracją w okno na Boże Ciało za 4 zł

 

2.Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na kostkę brukową na cmentarzu oraz za remont dzwonów. / zeszyt…/ oraz rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie i ubranie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Za tydzień w sobotę g.8-zapraszamy panie z Marcinowa…

 

3.W czwartek Uroczystość Bożego Ciała; msze św. o g.7,30, 9,00 i o godz.10,30 z procesją eucharystyczną ulicami jak co roku do 4 ołtarzy.

Taca z Bożego Ciała – przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II w Lublinie.Zapraszamy; dzieci, ministrantów,młodzież, strażaków do pięknej oprawy procesji.

W przyszłą niedziele zbiórka ofiar do puszek na budowę kościoła Opatrzności Bożej w Warszawie !

 

4.W ostatnim czasie, złodzieje pokradli kilka emblematów religijnych z pomników. Zwracajmy szczególną uwagę na osoby podejrzane na cmentarzu. Dobrze by było, aby policja czasami pojawiła się w okolicach cmentarza.

 

5.Poświęcenia pól :

W piątek zapraszamy do kościoła o g.18, na nabożeństwo poświęcenia pól mieszkańców Glinnika i Wielkiego natomiast pod krzyżem lub figura ksiądz dojedzie do wioski na g.19 i udzieli błogosławieństwa i poświęci pola.

W sobotę zapraszamy na g.18- mieszkańców Sosnówki i Michałówki, a błogosławieństwo i poświęcenie pól o g.19,00 w wioskach pod krzyżem.

W niedziele poświęcenie pól w Wielkolesie po mszy św. o g. 9,15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *