Ogłoszenia duszpasterskie 7.II.16.

DSC00175

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 7 luty 2016

  1. W tym tygodniu 10 lutego – rozpoczynamy Wielki Post –Środą popielcową- msze św. z posypaniem głów popiołem w kościele o g.9,00 i wieczorem o g.18. Serdecznie zapraszamy na Drogę Krzyżową w kościele w piątki o g.17,30.

2.Serdeczne Bóg zapłać paniom z Wolicy za sprzątanie kościoła

i ofiarę………. za tydzień zapraszamy Wolicę – kolejne 5 nr.

3.Polecamy prasę katolicką , po 5zł Niedziela i Gość niedzielny, oraz dla dzieci nowy nr Małego Gościa niedzielnego po 4 zł. W niedzieli prezentacja filmu o św. Bernadecie- Cud w Lourdes, W gościu; Ratuj duszę swoją – poradnik dla grzesznika.

4..W związku ze Światowym Dniem Młodzieży w Krakowie z Papieżem Franciszkiem, w lutym mija termin rezerwacji miejsc; trwają zapisy!

Pakiet 2 dni za 250zł -uroczystości centralne 30-31 lipca br. -łącznie z kosztem transportu, ubezpieczeniem/ autokar z Abramowa do Wieliczki/Niepołomic i z powrotem /, w wyjazd sobotę o g.6,00 i niedzielę powrót na g.22.00 W kosztach ujęto ok. 30 % na pomoc w przyjeździe dla biednych krajów z Afryki i Ameryki Łacińskiej. Osoby nieletnie z Gimnazjum jadą pod opieką pełnoletnich opiekunów, zapraszamy do wyjazdu także młodzież starszą i dorosłych!

Zapisy u księży z zaliczką 100 zł do końca lutego ! Reszta do końca maja

 

5.Dzisiaj zebranie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania o g.11,30 w kościele. Są ważne sprawy do ustalenia, oraz wyjazd młodzieży do Krakowa !Obecność obowiązkowa !

 

  1. Natomiast w niedziele 14 lutego zebranie dla zainteresowanych; wakacyjną pielgrzymką – do Francji o g.11,30 w zakrystii !

Program szczegółowy w internecie – naszabramów !

 

  1. W soboty w Wielkim Poście – prowadzimy Kurs przedmałżeński- pierwsze spotkanie dla narzeczonych w sobotę 13 lutego – uczestnictwo we mszy św. o g.18,00 oraz spotkanie tematyczne w salce na plebanii.
  2. Zapowiedzi przedślubne:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *