Ogłoszenia duzpasterskie 17,I.16.

20110101_030456

OGŁOSZENIA – NIEDZIELA Zwykła 17.I. 2016

  1. Polecamy gazety katolickie po 5 zł. Gość niedzielny i Niedziela

2.Bóg zapłać paniom z Glinnika za sprzątanie kościoła i ofiarę …………. za tydzień w sobotę zapraszamy kolejne nr

3.Zakończyliśmy wizytę duszpasterską; dziękujemy za serdeczne przyjęcia w domach i rodzinach, za pojazdy, poczęstunki i za składane ofiary dzięki, którym spłaciliśmy zobowiązania parafialne, a 11,270 zł wpłaciliśmy do Banku Spółdzielczego- na konto parafialne. Wiosną dalej będziemy układać chodniki z kostki brukowej na cmentarzu, i mamy dokończyć remont w kancelarii parafialnej, dalszą modernizacje nagłośnienia, trzeba też przewidzieć pewne koszty związane z wizytacją parafii przez Ks. Arcybiskupa, która odbędzie się w niedziele 1 maja br. w kościele i kaplicy na wszystkich mszach św.!

  1. W nawiązaniu do wizyty duszpasterskiej– wielu narzeka,że jest zimno w kościele-kościół jest nieogrzewany, tak to jest prawda ! Jeżeli marzniecie to 45 minut – na tydzień w niedzielę, a my księża marzniemy codziennie, a w niedzielę 6 godz. ; od g.7 do g.13.

  2. My też marzymy by modlić się w ciepłym kościele … a nie całe święta w katarze, gorączce i na antybiotykach.

    Przykro to mówić – ale kilku parafian – z Abramowa rozpowiada kłamstwa,że zostały sprzedane grzejniki z kościoła- nic nie zostało sprzedane -stoją popsute w zakrystii- jeden jest czynny -to podgrzewają się ministranci między mszami.

  3. Już od kilku lat -rozważamy jak podgrzać nasz kościół, skoro ofiary tacowe są symboliczne…Ale podejmiemy i to zadanie – zrobimy ogrzewanie w kościele – przy roznoszeniu opłatków- będziemy zbierali ofiary na nowe ogrzewanie oraz przyszłoroczna kolęda będzie przeznaczona na ten cel.

  4. Dziękujemy radnym parafialnym z Marcinowa za wieloletnią posługę panom. Henrykowi Kołodyńskiemu i panu Stanisławowi Jankowi- serdeczne Bóg zapłać. W ich miejsce zostały powołane do rady parafialnej panie; Urszula Cieszko i Dorota Karczewska-Kowalska; życzymy miłej i owocnej współpracy dla dobra naszej parafii

8. W ostatnim tygodniu odbyły się pogrzeby naszych parafian; +Teodozja Mazur,+Władysław Kozak,+Wanda Sokołowska,+Stanisław Buczyński… w ich intencji; Zdrowaś Mario… Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *