Ogłoszenia parafialne 21.II.2016.

tablica

Ogłoszenia duszpasterskie ;Niedziela 21.II.2016.

 Zapraszamy na Drogę Krzyżową w kościele w piątki o g.17,30.

  1. – Gorzkie Żale w niedziele po mszy św. o g.10,30

2.Serdeczne Bóg zapłać paniom z Wolicy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego……. zł, za tydzień zapraszamy kolejne rodziny……

3.Polecamy prasę katolicką , po 5zł Niedziela i Gość niedzielny, Mały gość.

4..Trwają zapisy– na Światowy Dzień Młodzieży w Krakowie z Papieżem Franciszkiem-nasza parafia organizuje wyjazd na -uroczystości centralne 30-31 lipca br. – Pakiet 2 dni za 250zł łącznie z kosztem transportu, ubezpieczeniem/ autokar z Abramowa do Krakowa/Wieliczki i z powrotem – wyjazd sobotę o g.6,00 i niedzielę powrót na g.22.00 Osoby nieletnie z Gimnazjum jadą pod opieką pełnoletnich opiekunów, zapraszamy do wyjazdu- także młodzież starszą i dorosłych! W tej cenie będzie też wyjazd do Lublina –Arena Młodych ,na nowym stadionie -w sobotę po południu i wieczorem 23 lipca w ramach obchodów diecezjalnych udziałem ok 15 tys. młodych spędzających tydzień na Lubelszczyźnie. Zapisy u księży z zaliczką 100 zł.

5.W soboty w Wielkim Poście – prowadzimy Kurs przedmałżeński dla narzeczonych – uczestnictwo we mszy św. o g.18,00 oraz spotkanie tematyczne w salce na plebanii.

6.Zapowiedzi przedślubne:

Adam Gol kaw. z Marcinowa i Marta Bednarczyk panna z Michowa.

Dorota Zielińska panna z Abramowa i Robert Gawron kawaler z Markuszowa.

  1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w dniach 11-12-13 marca. Nauki wygłosi k. Tomasz Zieliński -misjonarz z Afryki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *