Ogłoszenia parafialne 23.II.14.

tv trwam

NIEDZIELA 23 .II OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1./ Polecamy prasę katolicką; w NIEDZIELI- o nowych kardynałach.

W Gościu niedzielnym – Jak na Ukrainie – Majdan się modli i oddaje życie za Wolność.

W Małym Gościu dla dzieci- dodatek z pięknym plakatem Jana Pawła II, i o naszych medalistach olimpijskich.

2./ W sobotę 8 marca- rozpoczynamy kurs dla narzeczonych- w soboty – Po mszy św.o godz.18 w salce na plebanii.Po metryki i zapowiedzi prosimy bezpośrednio zainteresowanych, a nie pośługiwanie się rodzicami lub babcią. Jeśli ktoś nie chodzi do kościoła – niech ma odwagę przyjść osobiście do kancelarii.

3/. Sakrament bierzmowania, będzie udzielony naszej młodzieży gimnazjalnej 18 czerwca w środę o g.18,00 – dzień przed Bożym Ciałem- przez Ks.bpa Artura Mizińskiego.

4. Spotkanie dla rodziców i ich dzieci przed Bierzmowaniem, w niedzielę 16.III. w czasie kolejnego Czuwania Panieskiego w g.11,30-13,30, obecność rodziców obowiązkowa !

5. 18 lutego w szkole w Wielkiem odbył się XII Dekanalny Konkurs Biblijny,,Genesis.”Udział wzięli uczniowie szkół z Abramowa,Baranowa, Rudna,Michowa,Kamionki, Wielkolasu i Wielkiego. Puchar zdobyła Szkoła z Abramowa.Wszystkim uczestnikom gratulujemy znajomości Ewangelii.Serdeczne podziękowanie składamy Pani Katechetce Katarzynie Siudaj, oraz Pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Wielkiem.

6. Dziękujemy paniom…………….za sprzątanie kościoła, oraz za ofiarę na kościół- za tydzień zapraszamy kolejne osoby.

7. Dzisiaj do puszek zbiórka ofiar dla rannych i walczących o wolność na Ukrainie. Bóg zapłać za wsparcie duchowe i materialne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *