Ogloszenia parafialne- ostatnie w 2013 roku !

2e0f75afa8

 

Ogłoszenia -Niedziela Św. Rodziny 29.XII.2013

1. Dzisiaj o godz. 11,45 -będą wystawione Jasełka- przez dzieci ze szkoły w Wielkiem. Serdecznie zapraszamy!

2.Sprawozdanie ze spotkanie Rady Parafialnej.

Dnia 27.XII- na spotkaniu rady, podjęto temat spłaty zaległego długu remontowego, omawiano problemy z segregacją śmieci na cmentarzu, oraz na temat zbyt wysokich kosztów wywozu śmieci.

Na remonty, wywóz śmieci z cmentarza i inne inwestycje w parafii ustalono- rocznie 100 zł od każdej rodziny.

Wzorem sąsiednich parafii postanowiono -aby każda rodzina na śmieci wpłaciła do kasy parafialnej 1,65 zł miesięcznie tj. 20 zł na rok.

 • Zbiórka na wywóz śmieci będzie organizowana przez radnych w czerwcu co roku, tak by cmentarz był czysty na odpust parafialny.

  Na w/w kwotę 100 zł będą się składać ofiary ; z kolędy oraz ze zbiórki w czerwcu -śmieciowej i grudniowej przy roznoszeniu opłatka.

  Jednocześnie wyrażamy Wam wdzięczność za ofiarność w tym mijającym roku 2013, bo mogliśmy wykonać kawał dobrej roboty, dla naszej parafii.

 1. Przypominamy, że z wizytą duszpasterską, odwiedzimy w poniedziałek Wielkolas-wieś od g.9,00 – 2 księży -przyjedziemy swoim samochodem prosimy o przygotowanie kartoteki !

  We wtorek 31.XII. prosimy na g.9,00 pojazd do Izabelmontu.

  Natomiast do Glinnika na g.9,00 ks. pojedzie swoim samochodem. Z ofiar składanych po kolędzie chcemy szybko spłacić dług remontowy, a jeśli złożycie hojniejsze ofiary- rozpoczniemy wiosną remont kaplicy cmentarnej i układanie chodnika z kostki brukowej.

  4. Msza św. na zakończenie roku 31.XII. o g.17,00

  5. 1 stycznia Nowy Rok- msze św. jak w niedzielę

6.W niedzielę 5.I. W naszym kościele będzie koncert kolęd w wykonaniu połączonych chórów ,,Zorza,” z Markuszowa i ,,Ariadna” z Wąwolnicy o godz.11,30 oraz na mszy św. o g.12,00.

Różaniec w intencji Ojczyzny o g.10,00- prowadzi Koło Przyjaciół Radia Maryja

7.Raz jeszcze pragniemy życzyć wszystkim naszym parafianom i ich gościom głębokiego przeżycia tego czasu świętowania Bożego Narodzenia.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła………W sobotę na g.8- do sprzątania zapraszamy kolejne nr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *