Otrzymaliśmy: Decyzja Wójta w sprawie wieży telekomunikacyjnej.

DSCN2587

Kilka tygodni temu pisaliśmy o projektowanych inwestycjach budowy wież telekomunikacyjnych wraz z infrastrukturą na działkach położonych w Abramowie. Były dwa wnioski od dwóch różnych firm (jedna z września – na działki 271 i 272, druga z grudnia 2018 roku, na działki 314 i 315 ). Poniżej jest decyzja wobec wniosku z grudnia, natomiast nie wiemy na jakim etapie jest procedowanie wniosku z września 2018 roku

Publikujemy dokumenty jakie otrzymaliśmy od Wójta Gminy Abramów Marka Kowalskiego w sprawie wydania decyzji o odmowie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego (budowa stacji transmisyjnej WA0180 wraz z wieżą telekomunikacyjną). Jak informuje nas wójt ważną przesłanką przy podejmowaniu decyzji był protest mieszkańców Abramowa pod którym podpisało się 150 osób.

Od tej decyzji wnioskodawcy przysługuje odwołanie do SKO, także ta odmowna decyzja nie zamyka już definitywnie sprawy.

 

 

markmark1mark2

 

Komentarze do: “Otrzymaliśmy: Decyzja Wójta w sprawie wieży telekomunikacyjnej.

 1. Ania K.

  PANIE WÓJCIE NIE ŚPIMY, DLACZEGO DROGI NA KOLONIACH NIE SĄ ODŚNIEŻONE????? PAN SIĘ PRZEJEDZIE I ZOBACZY CO SIĘ TAM DZIEJE. ZIMA W STYCZNIU TO JEST ZUPEŁNIE COŚ NORMALNEGO I DLATEGO NALEŻY ODŚNIEŻAĆ.

  Reply
 2. KASIA

  Aniu K.
  Co tak dbasz w obecnej kadencji o drogi. Pierw Ci nic nie przeszkadzało. Ja bym ci polecała stonowanie swoich wypowiedzi bo możesz wiele stracić. Tak obecnie dbasz nawet o kolonie. Czy ty tam byłaś chociaż raz.

  Reply
 3. Ania K.

  Do KASIA nie byłaś, nie widziałaś pewnie nawet nie mieszkasz na kolonii to się nie wypowiadaj. Nie masz zielonego pojęcia jak wyglądają drogi gdy ktoś zapomni odśnieżyć. Tam też żyją ludzie, którzy chcą wyjść z domu, a przy zawianych drogach nie jest to łatwe. W poprzedniej kadencji jakoś pamiętali żeby odśnieżyć, w tej niestety już nie koniecznie. Więc daruj sobie te mądrości.

  Reply
  • Niemile nierozczarowany

   Twardogłowi, jedyne ich argumenty to ten lepszy a tamten był gorszy i każdą sugestię o poprawę spraw mieszkańców odbierają jako osobisty atak na ich osobę nie zadając sobie trudu analizy problemu i jego rozwiązania bo po co?

   Reply
 4. Ania K.

  Joanna

  Tak szczerze to nie ma dla mnie znaczenia czy rządzi jeden czy drugi tylko żeby obowiązki które należą do gminy będą wykonywane. Nie obchodzi mnie kto siedzi na fotelu wójta, bo ja nie widzę różnicy,więc nie mów co by było najlepsze według mnie. Pozdrawiam

  Reply
 5. Ania K.

  Joanna

  A Ty ciągle swoje porażka jednego, zwycięstwo drugiego i tak wkoło Macieju. Może już wystarczy. Że też jeszcze Ci się nie znudziło.

  Reply
  • Janusz

   Skąd kobieto czerpiesz informacje??? Byłem w gminie i spotkałem go więc nie wiem czemu takie brednie wypisujesz? Chyba rzeczywiście nudzi ci się a tu mało nowych wieści więc tak piszesz byle co, żeby tylko napisać.

   Reply
 6. Ania K.

  Joanna

  A co byłaś z nim na wizycie w przychodni i dostał zwolnienie lekarskie???? Kobieto odpuść sobie bo to już się przejadło. Chyba zajęcia Ci brakuje i bawisz się w detektywa. Ha ha ha 😂😂😂😂

  Reply
 7. Joanna

  Co tu sie wyprawia.Niezła jazda na obecnego wójta jest.
  A propo gdzie jest nagranie z sesji RADY GMINY Z dnia wczorajszego.

  Reply
 8. Ania K.

  Joanna
  Sama szukasz sensacji, ludzie dawno opuścili a Ty ciągle drążysz temat. Kobieto znajdź sobie jakieś zajęcie!!!
  A propo sesji… hmmmm nie ma nagrania…. to się porobiło…. 🤪

  Reply
 9. OLO

  28 stycznia 2019 w Glinniku znaleziono i odłowiono bezpańskiego psa- samica. ,rasa owczarek niemiecki Poszukiwany jest właściciel zwierzęcia lub osoba, która chciałaby się nim zaopiekować.
  W sprawie psa można kontaktować się telefonicznie w godzinach pracy Urzędu Gminy w Abramowie pod numerem telefonu (81) 852-50-16

  Reply
 10. Jan

  Do Redakcji
  Gdzie informacjs o odwołaniu Zastępcy i powołaniu nowego.
  Od poniedziałku w gabinecie siedzi córka Pani Zielińskiej.

  Reply
 11. kunegunda

  Do Jana.
  Super. To stanowisko należy się Pani Zielińskiej jak najbardziej, zapracowała sobie.
  Informacje o odwołaniu Zastępcy znajdziesz w nagraniu z posiedzenia Rady Gminy Abramów z dn.1.02.2019r.

  Reply
  • chłopek-roztropek

   Tak i ty i mamuśka ciężko na to stanowicho zapracowałyście, należy się jak psu buda. Teraz to i ją może uda się gdzieś wsadzić oczywiście nie po znajomości 😉

   Reply
 12. Ania K.

  Do Kunegundy
  A możesz uzasadnić w jaki sposób pani Zielińska zapracowała sobie na takie stanowisko, bo jestem bardzo ciekawa.

  Reply
 13. kunegunda

  Do Ani K.
  Uzasadniam:Bo program wyborczy P.Zielińskiej dążył do dobrych zmian w Gminie,do ukrucenia rozdawnictwa pieniędzy publicznych np:dożynki 2018r.-85 000,00zł i wiele innych/Poczytaj sobie w komentarzach/.Pani Zielińska i jej córka są osobami odpowiedzialnymi,a wójt musi mieć osobę zaufaną, bo w większośći wokół niego to pracują same kreciki.

  Reply
 14. Ja

  GDYBY ROLA DOBRY KUMPEL CHOMIUKA BYŁ OK I PRACOWAŁ TAK JAK NALEZY TO BY DALEJ BYŁ ZASTĘPCĄ WÓJTA A NIE TAK…….I BARDZO DOBRZE…ZRESZTĄ Z TEGO CO WIADOMO ROLA MA JUZ CIEPŁĄ POSADKĘ W STAROSTWIE.
  CZYZBY KOPANIE DOŁKÓW POD P.WÓJTEM?ZAPEWNE TAK.

  Reply
 15. Ania K.

  Do Ja
  Po co ta gówno burza, padło pytanie padła odpowiedź to po co się tak spinasz?Ciągła nagonka tylko po co? Oczywiście, że czytam komentarze, wszystkie, a Twoje wprost uwielbiam. Więcej luzu chłopie, szkoda nerwów i zdrowia. Pozdrawiam w ten piękny dzień
  🙃🙃🙃

  Reply
  • chłopek-roztropek

   Spina się bo następny stołek ma być jego i tak go Zielińskie wycyckały z zastępcy a przecież zasłużył :))))))))))))))

   Reply
 16. Ania K.

  Kunegunda i Ja
  Co znaczy słowo „kreciki” dlaczego w taki sposób obrażacie Pana Rolę i osoby pracujące w urzędzie gminy?

  Reply
 17. kunegunda

  Do chłopek-….,To CHomiuk, nie Kowalski powsadzał ogromną masę ,,kiełbas wyborczych,,na stołki.Spinasz ,się bo przegrać taką liczbą głosów to dopiero porażka z ,,kretesem,, ,nie do odbudowania.

  Reply
 18. Ania K.

  Kunegunda czytaj wszystkie komentarze ze zrozumieniem, ja nie nazwałam tak nikogo, to Ty „krecikujesz” i osoba która się podpisuje „JA”

  Reply
 19. Ania K.

  Kunegunda
  Muszę Cię rozczarować bo jestem w takim wieku, że jeszcze dużo mogę
  😂😂😂😂😂😂😂

  Przeczytaj swój komentarz z 7.02.2019 godz 21.34
  A później zanim coś napiszesz to dwa razy się zastanów
  🤔🤔🤔Zaprzeczasz sama sobie.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *