Sesja Rady Gminy Michów 3.12.2015 – Czy w Wypnisze powstanie Ośrodek Szkolno-Wychowawczy?

Długa sesja Rady Gminy w Michowie. Wiele ciekawych tematów, m.in. o propozycji utworzenia w budynku po szkole w Wypnisze ośrodka szk-wych. dla młodzieży uzależnionej. W tej sprawie w najbliższym czasie ma się odbyć spotkanie z mieszkańcami Wypnichy.

Poniżej skrót najobszerniej omawianych temat na sesji.

0:08 -wypowiedź pana Wróblewskiego na temat: partycypacji społecznej, konsultacji społecznych, dostępu do informacji publicznej, budżetu obywatelskiego.
1:17-pod Mejznerzynem firma QFG proponuje budowę kurnika na 700 tys. kurczaków (hodowla drobiu mięsnego). 2:17-stowarzyszenie chce wykorzystać do swojej działalności niszczejący budynek po byłej szkole w Wypnisze

Komentarze do: “Sesja Rady Gminy Michów 3.12.2015 – Czy w Wypnisze powstanie Ośrodek Szkolno-Wychowawczy?

  1. Pan Zenek Hodowca Drobiu

    Ferma na 4,2 MLN .brojlerów rocznie w jednym miejscu . Michów -gratulacje, dla pionierów zrównoważonego rolnictwa. Wyrażcie zgodę na 37 mln rocznie,to przynajmniej traficie do Księgi Guinnessa , inwestycja zajmie tylko niecałe 120 ha kiepskich pól, wystarczy po jednym brojlerze , na głowę dla każdego Polaka i w promieniu 300 km,na pewno nie będzie innej fermy z brojlerami, a przy okazji wycieczki zapoznawczej,o której mowa w nagraniu zapytajcie co to są dopuszczone w paszach dla brojlerów kokcydiostatyki np. E 766 , bo moje KURCZAKI tego nie jedzą , to może się dowiem.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *