W piątek 30 listopada III sesja Rady Gminy w Abramowie i kolejna relacja..

radni eoto

 

Szybkie tempo narzucili radni tej kadencji, w najbliższy piątek, w tydzień po zaprzysiężeniu odbędzie się III sesja. Zmiana w ustawie samorządowej z początku tego roku spowodowała, że od tej kadencji wszystkie sesje rady muszą być transmitowane i nagrywane. Już po pierwszych sesjach okazało się, że był to dobry pomysł (postulowany przez wiele środowisk od lat), co widać po ilości odtworzeń transmisji z posiedzeń rady. Na chwilę obecną (26.11.2018 godz. 20;30) jest ponad 420 odtworzeń z przebiegu I i II sesji Rady Gminy w Abramowie, co wskazuje na duże zainteresowanie mieszkańców sprawami gminnej wspólnoty. Pewien wpływ na tak duże zainteresowanie związany jest z początkiem kadencji, oraz że jest to pewna nowość. Nie mniej jednak , znaczna część wyborców będzie już na stałe zaglądać na kanał z relacją obrad rady.

Co zaś się tyczy samej relacji od strony technicznej, dobrze byłoby zainstalować kilka mikrofonów, bo przy zadowalającej jakości obrazu, dźwięk jest na tyle słaby, że nie można wysłuchać wyraźnie wszystkich wypowiedzi.

Poniżej program sesji ze strony BIP UG w Abramowie:

 

30.11 ses

 

Komentarze do: “W piątek 30 listopada III sesja Rady Gminy w Abramowie i kolejna relacja..

 1. KIEROWCA BUSA

  Do Iwony przystanek koło szkoły dobry pomysł, podobno kiedyś był tzw. PKS na żądanie, z tego co słychać w mediach są przymiarki , aby gimbusy szkolne jeśli mają wolne miejsca zabierały pasażerów biletowych to i przystanek był by potrzebny ale teraz jak przez Abramów z komunikacji prawie nic nie jeżdzi to będzie potrzebny jak dworzec kolejowy w Kurowie. ps. kierowca busa i tak się zatrzyma wystarczy aplikacja lub zamówienie z komórki.

  Reply
  • Iwona

   Jezdze z takim kierowcą co nie chce zatrzymywac sie przy szkole.
   Kiedyś jezdził taki kierowca co gdzie kto chciał to sie zatrzymywał.

   Reply
    • Darek

     Ale już pod szkołą P.kierowca mógłby się zatrzymac a nie dopiero w Marcinowie za Karczmarzem sie zatrzymuje.

     Reply
     • kamilololo

      Niech zrobią tam przystanek, oznacza, uwzględnią w planie trasy. i kierowca będzie się tam zatrzymywał. teraz za zatrzymanie w miejscu niewyznaczonym kierowca dostaje mandat, a przewoznik kare do 3 tys.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *