Wójt „Lepka Łapka” w akcji – pouczenia i złote myśli

Wlp3

O samorządzie, wójcie czy o innych ważnych gminnych i powiatowych osobistościach z reguły jest na poważnie, czasami aż za bardzo. Uchwały, budżety, inwestycje, realizacje, przetargi, rady, narady – te słowa często powtarzają się w opisach spraw związanych z samorządem. Ale, żeby te różne sprawy sprowadzić do właściwego wymiaru, trzeba mieć zarówno wiedzę na ten temat, jak również dystans i poczucie humoru. Rysunki satyryczne, skecze, memy czyli ogólnie mówiąc pewna dawka humoru jest potrzebna aby nowym i zdrowym spojrzeniem ogarnąć te tematy.

Dzisiaj kolejne rysunki z portalu stopwiatrakom.eu, jak i żarty znalezione w sieci. Na dobry początek żart z forum.gazeta.pl – Wójt miał grać Yodę w jednej z części Gwiezdnych Wojen, ale George’a
Lucas’a przerażała potęga jego mocy!

Wlp6

Wlp 1

Albo ten o zegarach z: rgkosakowo.pl

Zegary

Zmarła pewna mieszkanka nadmorskiej gminy i poszła do nieba. Tam podejmuje ją anioł i oprowadza po raju. Kobietę zadziwił fakt, że wszędzie jest pełno zegarów. Pyta więc anioła:

– Po co te wszystkie zegary?

– Widzisz, w chwili narodzin każdy dostaje taki zegar ustawiony na godzinę 12.00. Jeżeli skłamie, to wskazówka przesuwa się o jedną minutę. O, tu jest twój i chyba pokazuje godzinę 12.30.

– To ciekawe, a gdzie w takim razie są zegary naszego marszałka, starosty i wójta? – zapytała kobieta, chcąc odwrócić uwagę anioła od swoich kłamstw.

– Aaa, tym zegarom tak szybko przesuwają się wskazówki, że używamy je jako wentylatory do rozpędzania chmur.

 

Wlp4

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *