Wykopaliska w Wielkiem widziane z drona, oraz nowe zdjęcia

Link do drugiego filmu; Wykopaliska Wielkie 2 – https://www.youtube.com/watch?v=M2PnzIJO0NY

Uwaga: drugi film – Wykopaliska Wielkie 2 –  do którego podaliśmy link pojawia się również po zakończeniu pierwszego filmu

Powyżej przybliżamy krótkie filmy z drona zrobione przez Cezarego Nowakowskiego zamieszczone na youtube, oraz (poniżej) kilka zdjęć wykonanych przez Łukasza Malesę. Ta publikacja to niejako pokłosie apelu Pawła Ogórka ze stowarzyszenia SISGA o czynne włączenie się do udziału w przedsięwzięciu.

I jeszcze taka ciekawostka – od lipca ubiegłego roku kilka razy pisaliśmy o pracach przy ruinach, które publikowaliśmy na „Naszym Abramowie” i na stronie Facebooka portalu. Aby zobrazować ogromne zainteresowanie inicjatywą lokalnego stowarzyszenia SISGA  – przedstawimy kilka liczb. I tak na Facebooku było ponad 21 tysięcy wejść, a odtworzeń pełnej  publikacji na stronie „NA” b. ponad 3.1 tys.

Teraz tym tematem zajęły się duże media lokalne – prasa regionalna i TVP Lublin, które spopularyzowały wykopaliska na szeroką skalę i wydaje się, ze to nie koniec tematu a dopiero początek.

IMG_8994

 

IMG_8997

 

IMG_8998

 

IMG_8999

 

IMG_9002

 

IMG_9021

 

IMG_9024

 

IMG_9028

 

IMG_9029

IMG_8994

Foto: Łukasz Malesa

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *