Wybory do PE 2019 – składy obwodowych komisji wyborczych w gm. Abramów

W2019

Wybory do europarlamentu 2019 w Polsce odbędą się w niedzielę 26 maja, głosowanie w godz.7;00-21;00. Na łączna liczbę 705 miejsc w Parlamencie Europejskim, Polsce przypada 52 miejsca.

Są już wybrane składy obwodowych komisji wyborczych, które publikujemy ze strony:

https://lublin.kbw.gov.pl/830_Wybory_do_Parlamentu_Europejskiego_w_2019ampnbspr

kw1

kw2

kw3

kw4kw5kw6kw7

Komentarze do: “Wybory do PE 2019 – składy obwodowych komisji wyborczych w gm. Abramów

 1. Janusz

  Poprzednio krzyczeli niektórzy „folwark Chomiuka” to teraz macie nowy „folwark Zielińskich”. Nie wstyd wam??

  Reply
 2. Karol

  Niech mnie ktoś oświeci dlaczego żeby być człoinkiem komisji trzeba być zgłoszonym przez partię? Po co te komplikacje. W niektórych domach widzę dwa różne ugrupowania. Pewnie ostro przy niedzielnym obiedzie.hehe

  Reply
  • Anhelli

   To że przy jednym stole zasiada kilka osób o odmiennych poglądach nie musi zaraz oznaczać że w danej rodzinie dochodzi do jakoichś konfliktów na tle światopoglądowym. sam Znam 4 osobową rodzine gdzie matka i ojciec mają odmienne poglądy i są nawet w 2 różnych partiach a ich dzieci nie utozsamiają się ze światopoglądem żadnego z rodziców i jest to zupełnie normalna rodzina w której nie dochodzi konfliktów i nikt się nie kłóci przy stole. A jeśli już dochodzi do sporu, to raczej w formie wymiany drobnych uszczypliwości.
   Oczywiście nikt ze wspomnianej rodziny nie podziela pogladów pro pedofilskiej i pro niemieckiej organizacji której baner zawisł na jednym z płotów w Wielkiem.

   Miałem jeszcze się odnieść do prostackich zachowań lokalnej walonkowej elity która zapewne nie mogąc pogodzić się z faktem zaostrzenia kar za praktykowanie pedofilii zrywa plakaty partii które poparły zaostrzenie kar dla tej mniejszości seksualnej.

   Reply
 3. Teresa Zielińska

  Nigdy nie był wymieniony „Folwark z nazwiskiem”. Był tworzony „Prywatny Folwark”. Jeżeli chodzi o Folwark Zielińskich – to każdy dorosły może wybrać sobie dowolną partię, która spełnia jego upodobania. Moja osobista partia w tych wyborach odpadła z gry. Pan Piotrowski wycofał swoje kandydowanie. Jeżeli Janusz nie możesz przeboleć zmian w naszej Gminie to się podpisz i będziemy dyskutować.

  Kopia do Joanny Z
  Do 500 zł wzrośnie dieta dla przewodniczących obwodowych komisji. Pięć lat temu, podczas poprzednich wyborów do PE, było to 200 zł. Zastępcy przewodniczących dostaną 400 zł (w 2014 r. otrzymywali 180 zł), a pozostali członkowie komisji #- 350 zł (poprzednio 160 zł).

  Reply
 4. Anna

  Jak narazie w naszej gminie jest lepiej.Mieszkancy chwalą sobie władze.,nie krytykują co niektórzy.,i wczyscy są traktowani równo.

  Reply
 5. Ania K.

  Do ANNA – W którym miejscu w gminie jest tak dobrze? Bo szukam i nie mogę znaleźć… Podaj namiary pojadę zobaczyć. 🤪

  Reply
 6. KASIA

  Do Ani K
  Gmina jest nie od dobroci tylko od wypełnienia spraw samorządowych. To że władza jest nie po twojej myśli to większość wie i cię zna. Obecnie wszystko ci przeszkadza i nic ci się nie podoba. Jeżeli jest nie prawdą to się podpisz i będziemy dyskutować.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *