Andrzej Białek i Marek Kowalski delegatami do Izby Rolniczej

LIR

W niedzielnych (31 maja) wyborach do Izby Rolniczej mandat z terenu gminy Abramów uzyskali Andrzej Białek z Glinnika i Marek Kowalski z Marcinowa. Wybory zostały przeprowadzone w remizie OSP w Glinniku. Andrzej Białek został wybrany po raz drugi z rzędu, ale to nie on, a Marek Kowalski otrzymał najwięcej głosów (zdecydowanie ponad 100) i wyraźnie wyprzedził konkurencję. Nikt z pozostałych kandydatów nie przekroczył liczby 90 głosów, a różnice pomiędzy drugim, trzecim i czwartym miejscem nie były wielkie, wynosiły kilka głosów. Dla porządku – trzecią pozycję uzyskał Daniel Osiński, kilka głosów więcej od czwartego Piotra Sokołowskiego.

W wyborach w gminie Michów mandat uzyskali dotychczasowy delegat Mieczysław Jóźwiak z Wypnichy i Paweł Bicki z Rudzienka – Kolonii.

Komentarze do: “Andrzej Białek i Marek Kowalski delegatami do Izby Rolniczej

  • Ja

   Nigdzie się nie rozwija więc mało prawdopodobne aby rozwinęło się u nas.
   Działalność PSL-u spowodowała że rolnictwo raczej się zwija.

   Reply
   • chłop z kosą i grabiami

    u których się zwija, to się zwija, ale są i tacy, u których się rozwija: u przyklejonych do urzędów, mających dostęp do różnych programów unijnych na usługi rolnicze, uprawy ekologiczne, sadownicze.. Nie ważne, czy rzeczywiście coś robią, chodzi o zgodność w papierach. Reszta niech gania zające.

    Reply
 1. czarek

  Gratulacje !!! Miejmy nadzieję że teraz w naszej gminie będzie zapewniony skup ziół min. arcydzięgla którego nikt teraz nie chce kupić.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *