„Nasz Abramów” – Minęło 2 lata

DSC07784

6 sierpnia mija 2 lata od pierwszej publikacji jaką zamieściliśmy na „Naszym Abramowie”,( przy wydatnej pomocy  pomysłodawcy i wydawcy „Naszego Garbowa”- Roberta Fiutka – dziękujemy!)

Poniżej „wklejka”  pierwszego wpisu z 6 sierpnia 2013 roku.

2 rocznica

 

Obecnie tych wpisów jest 1360 plus 820 komentarzy czytelników, szczególnie cieszy ten drugi wynik, bo w stosunku do pierwszego roku jest ich 2 razy więcej. Bardzo pozytywne jest też to, że kilka osób z czytelników zadebiutowało jako autorzy zdjęć, tekstów czy krótkich relacji filmowych. Trochę statystyki z okresu – 06.08.2013 – 06.08.2015 (w niektórych zestawieniach się podwoiło, albo i potroiło przez rok):

– 37710 użytkowników

– 90300 sesji w tym 6700 z zagranicy z ponad stu krajów (najwięcej z USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii)

– 291700 odsłon stron

Dla porównania link do statystyki po pierwszym roku – http://naszabramow.pl/nasz-abramow-minal-rok/

Największym zainteresowaniem cieszą się tematy związane z parafią i samorządem gminnym, oraz fotorelacje z różnych wydarzeń lokalnych.

Do czytelników należy ocena tych dwóch lat, czas pokaże czy będą kolejne rocznice „Naszego Abramowa”?. W tym miejscu dziękujemy czytelnikom i współautorom za te 2 lata, oraz za polubienia na fanpage, których obecnie jest 489.

W.K

Komentarze do: “„Nasz Abramów” – Minęło 2 lata

  1. ola

    Serdeczne gratulacje fajny portal. Najfajniejsze są opinie użytkowników, szkoda że ocenzurowane, przecież wszyscy się tu znamy i szkoda że jest ich tak mało.POWODZENIA I WIĘCEJ ODWAGI W PUSZCZANIU KOMENTARZY.

    Reply
  2. Redakcja Post author

    Dziękujemy za życzenia, odnośnie komentarzy staramy się publikować wszystkie, po za wulgarnymi, oraz personalnymi oskarżeniami nie popartymi dowodami. Jeśli ktoś chce poruszać kontrowersyjne tematy m.in dotyczące kogoś osobiście, dobrze byłoby wykazać się cywilną odwagą i podpisać się własnym nazwiskiem. Wtedy nie będzie problemów z puszczaniem komentarzy.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *