Nasz Abramów – to już 4 lata…

naszabramowziel1

Wydaje się, że to było niedawno, ale 6 sierpnia minęło już 4 lata od pierwszej publikacji na portalu „Nasz Abramów”. Ważnym pytaniem po stwierdzeniu powyższego faktu jest to, czy wytrwamy jeszcze rok do pierwszego okrągłego jubileuszu. W tym miejscu serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tworzenia tego medium, publikując swoje teksty i zdjęcia a także komentarze, bez których sens tworzenia takiej medialnej przestrzeni  byłby ograniczony. Cieszymy się, że są już stali komentatorzy, którzy ciekawymi, często kontrowersyjnymi wpisami nadają ton dyskusji.

W ubiegłym roku była taka myśl aby zakończyć istnienie tego portalu, ale wtedy zaczęły się hakerskie włamania na stronę, o których większość czytelników pewnie nawet nie wie. Spowodowało to kłopoty dla  wydawcy i jego informatyka, ale pokazało też, że komuś nasze pisanie przeszkadza. Oznacza to, że taka strona jest potrzebna i dlatego istnieje do tej pory.

Na koniec trochę statystyki:

  • wejść na stronę 186500, w tym ponad 13000 z zagranicy, 570000 odsłon tematycznych,  2000 wpisów i ponad 1200 komentarzy.  Strona jest też na facebook-u – ma ponad 760 polubień. Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *