Ogłoszenia duszpasterskie 13.IX.2015.

DSCF1105_web

 

OGŁOSZENIA XXIV Niedziela Zwykła – 13.IX.2015

1.Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej; Niedziela i Gość niedzielny po 5 zł. oraz dla dzieci nowy nr Małego Gościa po 4 zł.

2.Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na kostkę brukową na cmentarzu, oraz na inne inwestycje parafialne –Na ile fundusze pozwolą- będziemy dalej układali chodniki z kostki brukowej na naszym cmentarzu /zeszyt…/.

Przypominamy o opłacie za groby po 20-latach 200zł.

Osoby zainteresowane wykupem miejsca na cmentarzu- zapraszamy do ks. proboszcza, gdyż mamy ok. 8 nowych , atrakcyjnych miejsc tuż przy alejce obok nowego chodnika przy drugiej bramie wjazdowej.

Paniom z Wielkiego dziękujemy za sprzątanie i ubranie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiarę……..Za tydzień zapraszamy kolejne osoby.

 

3.Dzisiaj – Spotkanie rodziców dzieci klas III w sprawie I komunii św. o godz.11,30 w kościele.

 

4.W środę 16.IX. Czuwanie Papieskie w godz. 19-21; w czasie czuwania młodzież złoży uroczyście podania do ks. Arcybiskupa z prośbą o dopuszczenie do sakramentu Bierzmowania ; zapraszamy wszystkich do modlitwy; zwłaszcza dzieci,młodzież, rodziców i chrzestnych.

 

5.Za tydzień -Odpust dla młodzieży ku czci św. Stanisława Kostki 20.IX. – kazania wygłosi ks. Piotr Drozd – Moderator Oazowy z Lublina. Młodzież z Gimnazjum przygotowuje program słowno -muzyczny o św. Stanisławie Kostka o g.11,30.Zapraszamy młodzież z całej parafii!

6.Dzisiejsze ofiary tacowe przekazujemy do Krakowa na organizacje Światowych Dni Młodzieży z Papieżem Franciszkiem w lipcu przyszłego roku. Serdeczne Bóg zapłać !

 

7.W czwarte soboty miesiąca są organizowane w Wąwolnicy czuwania połączone z modlitwą o uzdrowienie-w godz.18-21; jeśli będą chętni na wyjazd w sobotę 26.IX. autokarem- koszt 10zł przy zapisie – zapraszamy do zakrystii. Wyjazd o g.16 – powrót na g.22.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *