Ogłoszenia duszpasterskie 31.i.16.

WP_20160117_12_02_32_Pro

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 31 stycznia 2016

 

1. We wtorek 2 luty Ofiarowanie Pańskie- Matki Bożej Gromnicznej- modlimy się za zakony kontemplacyjne- taca na pomoc zakonom. Porządek nabożeństw jak w niedziele oraz dodatkowa msza św. wieczorem o g.18.

2.Serdeczne Bóg zapłać paniom z Glinnika za sprzątanie kościoła…………………. i ofiarę………. za tydzień zapraszamy Wolicę 5 nr.

3.Polecamy prasę katolicką , po 5zł Niedziela i Gość niedzielny, oraz dla dzieci nowy nr Małego Gościa niedzielnego po 4 zł.

4.Dzisiaj w kościele ,,Jasełka” o g.11,45 przez dzieci Szkoły Podstawowej w Abramowie, pod kierunkiem pani katechetki Małgorzaty Białek-będzie to ostatni akord Bożego Narodzenia.

 

5.W związku ze Światowym Dniem Młodzieży w Krakowie z Papieżem Franciszkiem, w lutym mija termin rezerwacji miejsc; jest kilka wariantów uczestnictwa w tym spotkaniu;

A/.pakiet 2 tygodniowy = 700zł;

B/.pakiet tygodniowy =500 zł, oraz udział w Uroczystościach centralnych z udziałem Papieża i ok 2,5 mln młodych;

C/ pakiet 2 dni za 250zł -uroczystości centralne 30-31 lipca br. -łącznie z kosztem transportu/ autokar z Abramowa do Wieliczki/Niepołomic i z powrotem /, w wyjazd sobotę o g.5,00 i niedzielę powrót na g.22.00 W kosztach ujęto ok. 30 % na pomoc w przyjeździe dla biednych krajów z Afryki i Ameryki Łacińskiej. Osoby nieletnie z gimnazjum jadą pod opieką pełnoletnich opiekunów, zapraszamy do wyjazdu także młodzież starszą i dorosłych!

Zapisy u księży z zaliczką 100 zł do końca lutego ! Reszta do końca maja

 

  1. W przyszłą niedzielę 7 lutego zebranie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania o g.11,30 w kościele. Są ważne sprawy do ustalenia, oraz wyjazd młodzieży do Krakowa !Obecność obowiązkowa !

 

  1. Natomiast w niedziele 14 lutego zebranie dla zainteresowanych; wakacyjna pielgrzymką – do Francji o g.11,30 w zakrystii !

Program szczegółowy w internecie – naszabramów !

 

– W piątek odbył się pogrzeb śp. Ryszard Pytka, z Glinnika – w jego intencji; Zdrowaś Maryio….. wieczny odpoczynek….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *