Ogłoszenia duszpasterskie 4.V.2014.

Grób Pański w Abramowie 2014

 

III NIEDZIELA Wielkanocna – 4 maja 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Polecamy dzisiejsze gazety – to wydania pamiątkowe poświęcone kanonizacji obu papieży oraz dodatki; polecamy Niedzielę,Gość niedzielny, nowy nr małego gościa dla dzieci po 4,50 zł

2.Serdeczne Bóg zapłać paniom z Glinnika za sprzątanie i ubieranie kościoła na niedzielę…………………………………….w sobote zapraszamy kolejne 5 nr ……

Bóg zapłac za indywidualne ofiary składane na remont kaplicy cmentarnej i kostke brukową na cmentarzu. Remont został zakończony- pozostały prace przy wystroju wnętrza kaplicy… koszt całości wyniósł 33 000 złotych.

3.Dzisiaj o godz.10 Różaniec w intencji Ojczyzny – prowadzi Koło Przyjaciół Radia Maryja- po mszy św. spotkanie na plebanii -serdecznie zapraszamy do modlitwy i wspólpracy z Kołem Przyjaciół Radia Maryja- spotkania w I niedziele miesiąca.

4.Rozpoczyął się miesiąc maj- poświęcony Matce Bożej-nabożenstwa majowe w kościele codziennie z mszą św. o g.18-zapraszamy na majówki- jako nasze dziekczynnienie za kanonizacje papieża Jana Pawła II.

5.W czwartek 8.V. Uroczystość Św.Stanisława biskupa i męczennika,głownego patrona Polski, oraz dzień imienin naszego ks.abpa Stanisława Budzika.

6.W przyszłą niedzielę 11 maja o g.12,00 msza św. w intencji strażaków z Gmniny Abramów. Serdecznie zapraszamy !

7.W tym tygodniu zakupiliśmy dla parafii nową kosę spalinową za 1600 zł,

– brakuje nam jeszcze kosiarki do trawy- co prawda jest stara kosiarka- z tym że jednej brakuje silnika, a druga nie nadaje się nawet do remontu !!!

8. Przypominamy o segregacji śmieci na cmentarzu

9. Zapowiedzi przedślubne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *