Ogloszenia parafialne 27.IV.2014.

rutkiewicz

 

NIEDZIELA Miłosierdzia 27 kwietnia 2014

– OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Uczestniczymy dziś w uroczystość kanonizacji papieży Jana XXIII i Jana Pawła II. Łączyło mich pragnienie odnowienia kościoła poprzez własną świętość.

  2. Dzisiejsze gazety – to wydania specjalne poświęcone obu papieżom oraz dodatki; polecamy Niedzielę ,Gość niedzielny, nowy nr małego gościa dla dzieci i miesięcznik kulturalny Wiara-Patriotyzm-Sztuka; po 4,50 zł

  1. Niedziela Miłosierdzia jest świętem patronalnym CARITAS- z tej racji dzisiaj zbiórka ofiar do puszek pod kościołem na Caritas.

4.Serdeczne Bóg zapłać paniom z Glinnika za sprzatanie i ubieranie kościoła na niedzielę……………………w sobotę zapraszamy kolejne 5 nr ……

Bóg zapłac za indywidualne ofiary składane na remont kaplicy cmentarnej i kostkę brukową na cmentarzu. Remont został zakończony- pozostały tylko prace przy wystroju wnętrza kaplicy… koszt całości wyniósł 33 000 złotych.

5.W czwartek rozpoczyna się miesiąc maj- poświęcony Matce Bożej-nabożenstwa majowe w kościele codziennie z mszą św. o g.18-zapraszamy na majówki- jako nasze dziękczynnienie za kanonizacje papieża Jana Pawła II.

  1. I piątek miesiąca spowiedź od godz.17,30 w kościele

  2. W sobotę 3.V. Uroczystość NMP Królowej Polski- msze jak w niedzielę….

  3. Zapowiedzi;

  4. Przypominamy o segregacji śmieci na cmentarzu

  5. Zmarli; śp.Józef Kutnik z Wielkolasu i Irena Żurek z Wielkiego…pomódlmy się w ich intencji; Zdrowaś Mario…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *