Ogłoszenia parafialne 9.II.14.

IMG_0013

 

NIEDZIELA 9 lutego 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsze ofiary zbierane do puszek przekazujemy dla biednych na Wschodzie Europy. Serdeczne składmy – Wam Bóg zapłać !

2.,Polecamy prasę katolicką; w NIEDZIELI-specjalna relacja z wizyty naszych biskupów ,, Ad limina Apostolorum,” i spotkanie z Pp Franciszkiem.

-W Gościu niedzielnym – o kursie dla Nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św.

-WPIS / WIARA -PATRIOTYZM i SZTUKA /– miesięcznik kolorowy= 75str. za 5 zł -wiele ciekawych spraw do przeczytania!

3,W piątek 14 lutego -Św,Cyryla i Metodego -patronów Europy, oraz Św.Walentego-patrona zakochanych, dlatego z początkiem marca- rozpoczynamy kurs dla narzeczonych.

4,W związku że w niedzielę wypada 16 luty;Czuwanie Papieskie rozpoczniemy o g.11,30;wystawienie Najświętszego sakramentu-różaniec i Msza św. o g.12 oraz Apel Jasnogórski- zakończymy pieśnią Abba Ojcze ok. g.13,15. Przypominamy młodzieży o systematycznym uczęszczaniu na to nabożeństwo.A zaproszenie kierujemy do wszystkich parafian.!

5. Ostatnio zmarła śp.Anastazja Sumorek z Glinnika…śp.Mirosław Komsta z Sosnówki ….wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

6,Dziękujemy paniom…………….za sprzątanie kościoła, a panu kościelnemu za rozebranie choinek… za tydzień zapraszamy kolejne osoby…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *