Ogłoszenia parafialne XX niedziela z.18.VIII.

DSC06330

1.Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy na 14.IX. sobota-koszt 65 zł; w programie; Modlitwa przed obrazem o g.6,00, Droga krzyżowa g.9-10, Msza św. g.11,00.Czas indywidualnej modlitwy lub refleksji, zwiedzanie JASNEJ GÓRY w g.12-15.Wyjazd w drogę powrotną do Abramowa o g.15,00.

2.Dziękczynienie za tegoroczne plony będzie w naszej parafii w dniu ,,Dożynek Powiatowych” w Abramowie w niedzielę 8 września o godz.12. Msza św.w kościele. Korowód wieńców dożynkowych i dalsze uroczystości wg. programu opracowanego przez Urząd Gminy Abramów i Starostwo Powiatowe w Lubartowie.

3.Spotkanie Młodzieży w Garbowie w sobotę 24.VIII. od godz. 9,00 do  późnych godzin nocnych ! program szczegółowy na plakatach i w internecie.

4. Od 2 tygodni działa nasza strona internetowa- zapraszamy do odwiedzin  pod adresem; naszabramów.pl

5.Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość polskiego narodu.

6.Serdeczne podziękowanie paniom z Marcinowa za ubieranie i sprzątanie kościoła na niedzielę. Za tydzień zapraszamy kolejne panie wg kolejnych numerów domu.

7.We wrześniu rozpoczynamy kurs lektorski, oraz  msze św. w języku lacińskim w pierwsze soboty miesiąca o g.18

8. W przyszłą niedzielę 25- i 26 w święto Matki Boskiej Częstochowskiej zbiórka ofiar do puszek na przybory szkolne dla najbiedniejszych dzieci w ramach akcji ,,Tornister pełen uśmiechu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *