„Pomoc dla Kubusia” – rozliczenie akcji

kiermasz-r

Kilka tygodni temu pisaliśmy o kiermaszu, który odbył się przy kościele parafialnym w Abramowie. Celem tej inicjatywy środowiska szkolnego była pomoc dla Kuby, ucznia który w wakacje uległ poważnemu wypadkowi. Teraz otrzymaliśmy rozliczenie sporządzone przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum im. Jana Pawła II (przesłane nam przez wychowawczynie IA p. Monikę Kozak-Kołodziej – dziękujemy!). Okazuje się, że kiermasz przy kościele nie był jedynym, ponieważ kilka dni wcześniej był kiermasz ciast podczas dyskoteki andrzejkowej. Uczniom, wychowawcom i wszystkim, którzy przyczynili się do tej szlachetnej akcji – gratulujemy! Poniżej przesłane nam rozliczenie:

 

Rozliczenie akcji „Pomoc dla Kubusia”

Uczniowie  Gimnazjum im. Jana Pawła II w Abramowie włączyli się w akcję „Pomoc dla Kubusia”:

 1. organizując kiermasz ciast podczas dyskoteki andrzejkowej – dochód 315,40
 2. organizując kiermasz mikołajkowy w trakcie którego sprzedawane były ciasta pieczone przez rodziców; kartki świąteczne, stroiki i różańce wykonane przez naszych uczniów oraz książki, gry planszowe i zabawki – dochód 1363 zł;
 3. przeznaczając pieniądze, które zostały po rozliczeniu wycieczki do Muzeum Przyrodniczego w Kazimierzu – kwota 92 zł.

Łącznie zebraliśmy 1770,40 zł. Kwota ta została wpłacona na konto Fundacji

„ Przeszłość-Przyszłości”

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję.

 Samorząd Uczniowski

Gimnazjum im. Jana Pawła II

W Abramowie

kiermasz-r

 

Komentarze do: “„Pomoc dla Kubusia” – rozliczenie akcji

 1. Teresa Zielińska

  Karol w BS opłaty są niższe niż w wielu innych instytucjach finansowych. Jeżeli chcesz się zapoznać to zapraszam do placówki lub odsyłam do strony internetowej. Ale myślę, że nie oto Ci chodzi.
  Jeżeli śledzisz co dzieje się na forum „Naszego Abramowa” to pragnę Ci przypomnieć, że swego czasu widniało ogłoszenie, że w Naszym BANKU przyjmujemy wpłaty dla Kuby bez prowizji.

  Przypominam, że wszystkie wpłaty gotówką na konto STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II – NR 39 1240 2409 1111 0010 0735 6820 z dopiskiem ” Kuba Koziej” – są wolne od opłat.

  Teresa Zielińska

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *