Sobota 4 lipca 2020. Ksiądz Wojciech Szlachetka spocznie w Kraczewicach. Szczegóły uroczystości pogrzebowych

ks.P W.Sz

Są już oficjalne informacje (m.in strona internetowa Archidiecezji Lubelskiej) związane z uroczystościami pogrzebowymi zmarłego we wtorek 30 czerwca ks. Wojciecha Szlachetki.

Msza św. żałobna z udziałem ks.Biskupa  Mieczysława Cisło odbędzie się 3 lipca br. (piątek) o godz. 14.00 w parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Abramowie, bez obecności  trumny z ciałem zmarłego.

Jak nas poinformował ks. Janusz Widelski wynika to z obostrzeń sanitarnych. W związku z tym jeśli ktoś chciałby złożyć kwiaty lub wieniec proszony jest o zabranie na Mszę św. pogrzebową.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się.w sobotę 4 lipca o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kraczewicach.Po Mszy św. ciało Zmarłego spocznie na miejscowym cmentarzu parafialnym.

Będzie autokar na wyjazd do Kraczewic, wyjazd z przed Kościoła w Abramowie, zbiórka o godz.10.00. Jest też prośba o to, aby zamieszczać na komunikatorach społecznych informacje o wyjazdach indywidualnych, jeśli ktoś ma wolne miejsce w samochodzie.

Na koniec przypomnienie, że również dzisiaj o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Abramowie odmówiony zostanie różaniec, a następnie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji zmarłego ks. Proboszcza Wojciecha Szlachetki.

W.K

 

Komentarze do: “Sobota 4 lipca 2020. Ksiądz Wojciech Szlachetka spocznie w Kraczewicach. Szczegóły uroczystości pogrzebowych

 1. ilona

  Straszna tragedia dla rodziny , ale zmiana w parafii może wyjść na dobre , każdy niech zrozumie jak chce ……

  Reply
  • ilona

   życie to zmiany – pozytywne lub nie, zmiany ducha i ciała, pewne jest tylko jedno – ziemski koniec życia to po prostu śmierć a świat toczy się dalej….wyciągajmy wnioski …..

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *