11.05.2019. Warszawa – Nie dla żydowskich roszczeń! – fotorelacja uczestnika

P1310567

W sobotę 11 maja odbył się ulicami Warszawy bardzo liczny (ok. 20 tys.) marsz Polaków przeciwko ustawie 447 związanej z bezpodstawnym żądaniem restytucji bezspadkowego mienia żydowskiego. Media tzw. głównego nurtu temat prawie przemilczały, więcej pisały o tym media zagraniczne. Poniżej tekst i fotorelacja przygotowana przez Ryszarda Kozaka, który był uczestnikiem sobotniego marszu. (red.)

P1310512

P1310544

Właśnie mija rok,gdy amerykański Senat pod naciskiem środowisk żydowskich wprowadził ustawę 447 dotyczącą tzw.bez spadkowego mienia po holokauście. Roszczenia majątkowe wobec Polski opiewające na sumę biliona!!! złotych nie mają żadnego uzasadnienia ani prawnego a zwłaszcza moralnego.Jawną bezczelnością jest szukanie pieniędzy nie u sprawcy wybuchu II wojny św.ale u jej największej z ofiar…Sytuacja, z którą mamy do czynienia dzisiaj  to wynik tzw..pedagogiki wstydu.Coraz częściej pisano o” polskich obozach koncentracyjnych,o „polskich zbrodniach w Jedwabnem” oskarżając nas o „współudział”w mordowaniu Żydów. Najbardziej boli, że słowa te padały również z ust polskich prezydentów Kwaśniewskiego i Komorowskiego. Wytworzone w ten sposób rzekome poczucie winy nakazywało milczeć,by nie być posądzonym o antysemityzm. Niestety hańbą okrywa się również prezydent  A.Duda nazywając Polskę jakimś fikcyjnym Polin jak i obecny rząd PiS-u,w którym tak wiele pokładano nadziei a,który swoją służalczą postawą ,wobec USA i Izraela,wycofaniem się z ustawy IPN-u otwiera drzwi do największego rabunku po II wojnie św. Oczywiście spłata takiej sumy była by niemożliwa więc musiało,by nastąpić przejęcie naszej ziemi ,lasów budynków ,lotnisk…czyli kolejny rozbiór Polski.

P1310605

P1310620

P1310589

P1310567

Sprzeciw wobec tej grabieży zorganizowały środowiska narodowe Konfederacji, chociaż powinien popierać go każdy Polak.Jest nas dużo.Cieszy ładna pogoda i widok biało-czerwonych flag i symboli narodowych.Jest wiele rodzin z dziećmi, rolników i zwykłych obywateli ,którzy przyjechali z całej Polski i z zagranicy,by wyrazić ,wykrzyczeć swój sprzeciw.Mam okazję porozmawiać ,wymienić poglądy.Obok rozstawiono namioty gdzie można złożyć podpisy blokujące środowiskom LGTB dostęp do szkół.

P1310517

P1310555

P1310542

P1310561

Jest dużo policji ale na szczęście nie ma prowokatorów zakłócających podobne marsze. Jest wiele transparentów i haseł wyrażających sprzeciw. ks.Małkowski prowadzi różaniec i modli się za naszą Ojczyznę.Marsz dociera pod ambasadę USA,gdzie z ust Grzegorza Brauna,Roberta Winnickiego i Roberta Bąkiewicza padają ostre słowa pod adresem pani ambasador Mosbacher, żydowskich uzurpatorów jak i …obecnie rządzących.Oby nie przypadła im rola …targowiczan.

P1310669

P1310535

P1310619

Rysiek Kozak

 

Komentarze do: “11.05.2019. Warszawa – Nie dla żydowskich roszczeń! – fotorelacja uczestnika

  1. lubelskie

    Myślę, że w artykule powinien być mocniej zaznaczony fakt, że Marsz zorganizowała Konfederacja – Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy. To jedyna alternatywa dla Polski, a media milczą o tym ugrupowaniu. Czy slyszeliście Państwo relację z tego Marszu (20 tys. ludzi) w TVP lub TVN?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *