Kto się boi kandydatury Romana Adamczyka?

romek

       Mieszkańcy gminy Michów po raz pierwszy od nowelizacji ustawy samorządowej dokonają wyboru wójta dopiero w drugiej turze. Przypomnijmy, że od 2002 roku mieszkańcy wyboru wójta dokonują bezpośrednio w głosowaniu, wcześniej wyboru dokonywali radni. Przez te wszystkie kadencje Janusz Antoni Jankowski wybierany był w gminie Michów w pierwszej turze. Dodajmy, że Jankowski wójtem po raz pierwszy został jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Teraz w drugiej turze zmierzy się z Romanem Adamczykiem, kandydatem niezależnym popieranym przez KW PIS. Poniżej publikujemy oświadczenie Romana Adamczyka w związku z ostatnimi wydarzeniami, czyli brutalnymi atakami w internecie, oraz niszczeniem materiałów wyborczych (zrywanie banerów i plakatów).

 

                   Oświadczenie Romana Adamczyka

Szanowni Mieszkańcy, w najbliższą niedzielę dokonacie wyboru, który zadecyduje o tym, w jakim kierunku będzie rozwijać się Gmina Michów w ciągu najbliższych lat. Każdy z was ma jeden suwerenny głos i bez względu na wynik uszanuję wolę mieszkańców. Niech wygra lepszy, ale niech to będzie wybór na uczciwych warunkach. Chcę Was Drodzy Wyborcy za pośrednictwem mediów poinformować, że pod koniec kampanii wyborczej zdarzyły się incydenty, które muszą budzić niepokój. W ostatnich dniach na różnych portalach zamieszczono wiele wpisów szkalujących moją osobę. Ponadto zostało zerwanych i ziszczonych wiele banerów i dziesiątki plakatów, wydaje się że to zjawisko przybrało formę zorganizowanej akcji.  Mój komitet, czyli Komitet Wyborczy Wyborców Romana Adamczyka złożył w tej sprawie zawiadomienie do Policji. Czy takie działanie nie jest objawem strachu przed przegraną?

Poniżej zdjęcia dostarczone nam przez KWW Romana Adamczyka:

romek

DSCN8915

DSCN8914

DSCN8917

DSCN8924

DSCN8921

DSCN8925

 

Na koniec przypomnijmy plakat wyborczy Romana Adamczyka:

plakat romka

 

 

Komentarze do: “Kto się boi kandydatury Romana Adamczyka?

 1. zero jeden

  Powodzenia Panie Romanie!!! W odniesieniu do twojego konkurenta – kontrkandydata, można zanucić ten fragment ładnej polskiej piosenki – „…nic nie może przecież wiecznie trwać..”

  Reply
 2. Wyborca

  No cóż, skoro wcześniej zerwano wszystkie plakaty Wójta Jankowskiego ? Skoro wcześniej zalano go hejtem ? ,,Kto jaką bronią wojuje, od takiej ginie.” Nie popieram takich zachowań, ale czy jedna strona mogła zrywać plakaty, a druga to już nie ? Pan Jankowski już ostatnio nie miał, co wieszać. Więc do kogo ten żal. ,,Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie” Niestety. Szkoda, że nie sfotografowano całego krajobrazu plakatów.

  Reply
 3. Ja

  Napis na tablicy ogłoszeń może sugerować że zwolennicy konkurenta mają inklinacje homoseksualne. I wszystko jasne.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *