Czytelnikom Naszego Abramowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia

20161204_135701

Życzymy Bożego Pokoju i Bożej Miłości. Niech maleńki Chrystus narodzi się w naszych rodzinach!

Błogosławionych Świąt życzymy wszystkim Czytelnikom, a szczególnie tym, którzy współtworzą Nasz Abramów zamieszczając teksty, zdjęcia i komentarze.

Serdeczne życzenia przekazujemy księżom z naszej parafii: ks. Wojciechowi i ks. Januszowi, którzy publikując informacje z życia parafii dokładają swoją cegiełkę do budowania tego wspólnotowego portalu.

Na koniec życzymy również  wielu łask i błogosławionych Świąt tym, którym Nasz Abramów przeszkadza. Większość Czytelników być może nawet nie wie, że od kwietnia do późnej jesieni było wiele hakerskich włamań na naszą stronę. Te działania pokazały, że jest sens tworzenia Naszego Abramowa i dały nam motywację dla dalszej aktywności.

Redakcja

 

Komentarze do: “Czytelnikom Naszego Abramowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia

  1. Teresa

    Potwierdzam trudności z wejściem na stronę Naszego Abramowa. Za informacje uwidocznione na tych stronach oraz za wytrwałość i duży wkład pracy możemy tylko skromnie podziękować. Natomiast za osoby, którym przeszkadzają ukazywane informacje możemy się tylko modlić, oby ich myślenie się zmieniło. Jest to wybrane grono osób, którym przeszkadza Nasz Abramów oraz przeszkadzało Info Gminy Abramów.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *