Gmina Abramów – informacja o projektach dofinansowania OZE dla mieszkańców

OZE

Na stronie Urzędu Gminy w Abramowie w piątek 19 lutego ukazała się informacja o możliwości złożenia przez mieszkańców gminy wstępnych deklaracji uczestnictwa w projekcie dofinansowania budowy instalacji źródeł energii produkujących zarówno energię elektryczną, jak i cieplną z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Z informacji wynika, że instalacje są przeznaczone do użytku tylko w budynkach mieszkalnych.

Spotkania informacyjne odbędą się w dniu 4 marca 2016r. o godzinie 13:00 i 17:00 na Sali gimnastycznej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Abramowie.

Interesujący jest ostatni akapit informacji podpisanej  przez Wójta Artura Chomiuka, który przytaczamy  tu w całości – „Jednocześnie informuję, że osoby które wyraziły chęć udziału w ww. projekcie zapisane na listach w Urzędzie Gminy w Abramowie w przypadku dalszego zainteresowania będą zobowiązane do wypełnienia stosownych dokumentów niezbędnych do przygotowania projektu„.  Tu nasuwa się pytanie, czy były już wcześniej spotkania informacyjne, ponieważ z treści przytoczonego zdania wynika, że istnieje już jakaś lista osób zapisanych?

Poniżej przedstawiamy w całości informację opublikowaną na stronie abramów.pl.

 

OZE

Komentarze do: “Gmina Abramów – informacja o projektach dofinansowania OZE dla mieszkańców

  1. maniek

    Są już zapisani na listach w Urzędzie Gminy? To by znaczyło, że są już jacyś wtajemniczeni, zapoznani z ta ofertą i już się wcześniej zdążyli zapisać? Pierwsi będą pierwszymi? Czy o tym projekcie co niektórzy wiedzieli już pod koniec lipca 2015 roku?

    Reply
  2. anetaa

    Właśnie widzę że problem tzw list zainteresowanych istnieje nie tylko w naszej gminie, również gmina Michów toczy bój,,,,ba pierwszy raz słyszę ze było jakies spotkanie informacyjne. pytam sie gdzie ogłoszenia ? gdzie jakies informacje odnosnie projektów. Jak zwykle mieszkancy są do tyłu. Pierwsza tura kolektorów słonecznych,,,oczywiscie założyła nie liczna garstka mieszkańców. I dobrze trzeba się przyjrzeć tej sprawie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *