Jest decyzja komisarza: 23.11.2018 – I sesja Rady Gminy w Abramowie

DSCN0724

Wczoraj pisaliśmy o I sesji i o tym od kiedy swoją prace zaczyna wójt wybrany w tej kadencji. Dzisiaj już wiemy, ponieważ została opublikowana informacja Komisarza Wyborczego w Lublinie, która przedstawiamy poniżej:

Źródło; abramow.pl

 

sesd 3

 

 

ses 1

 

 

ses 2

Komentarze do: “Jest decyzja komisarza: 23.11.2018 – I sesja Rady Gminy w Abramowie

 1. Look

  W związku z tym, że każdy artykuł o Gminie Abramów miał stronniczy charakter ogłaszam, że protestuje i w ramach tego protestu nie uczęszczam do kościoła, nie składam ofiar na kościół, nie daje na tacę (modlić mogę się w domu). To jest strona parafii, a pisze się jakby była prywatnym folwarkiem( jak to ktoś ładnie napisał w którymś z komentarzy). A jeśli nawet przyjdę do kościoła to ksiądz Proboszcz nie dostanie ode mnie ani grosza, za to że była nagonka na dotychczasowe władze. Zapewne będzie rad :).

  Reply
  • witold Post author

   Chyba LooK piszesz o innym portalu, bo ten pomimo, że zawiera informacje o parafii, nigdy parafialna stroną nie był. Według Ciebie każdy artykuł o Gminie Abramów miał stronniczy charakter?, to podaj chociaż kilka przykładów. Zgadzam się z M, że komentarze sporo mówią o samych piszących, ale strona jest otwarta i komentarze nie są poprawiane ani cenzurowane.

   Reply
 2. Look

  Stroną Gminy Abramów też nie jest. Czytajacy wiedzą o czym piszę. To jest moje zdanie i tyle w tym temacie.

  Reply
  • witold Post author

   To prywatna strona ma być stroną gminy? Tu masz stronę Urzędu Gminy: https://www.abramow.pl/ – czytaj

   Reply
 3. Kris

  INFO Z 4 LAT TEMU

  Radni z gminy Abramów (woj. lubelskie) na inauguracyjnej sesji podnieśli swoje diety ze 110 do 400 zł miesięcznie – pisze „Dziennik Wschodni”. – Skoro tak przegłosowano, to ja muszę wykonać ustalenia rady – mówi Artur Chomiuk, nowy wójt Abramowa. Pierwsza sesja 15-osobowej Rady Gminy Abramów została zwołana na 1 grudnia. Jak się okazało, radni od razu zabrali się za podejmowanie ważnych decyzji. Ważnych, bo dotyczących ich przyszłości. Jak poinformował „Dziennik Wschodni”, jednym z pierwszych punktów było podniesienie diet. W poprzedniej kadencji radni otrzymywali 110 złotych za każde posiedzenie rady. Teraz dostaną po 400 zł miesięcznie. Kredytu co prawda nie weźmie, ale z pracy go nie wyrzucą. Przywileje i zarobki samorządowców Wybory już w… czytaj dalej » „Muszę wykonywać ustalenia rady” – Rzeczywiście radni podjęli taką uchwałę. Skoro tak przegłosowano, to ja muszę wykonać ustalenia rady – mówi w rozmowie z „Dziennikiem Wschodnim” Artur Chomiuk, nowy wójt Abramowa. Według oficjalnych danych radni w poprzedniej kadencji zbierali się na sesjach 39 razy, czyli około 10 razy na rok. Informację o podwyżce potwierdza także Barbara Komsta z Urzędu Gminy Abramów. – To prawda, że radni podjęli taką uchwałę. Większy ryczałt otrzymali także sołtysi, którzy wezmą za udział w sesji 100 złotych – jeżeli zostaną zaproszeni i wezmą udział w posiedzeniu. W poprzedniej kadencji otrzymywali 60 złotych – tłumaczy Komsta w rozmowie z „Dziennikiem Wschodnim”. Podwyżkę otrzymał także przewodniczący. Jego dieta wzrosła z 900 do 1000 złotych miesięcznie. Źródło: Dziennik Wschodni (http://www.tvn24.pl)

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *