Jesteś w Abramowie i masz piątaka? – idź do maskomata (maseczkomata)!

DSCN4600

Są bankomaty, paczkomaty, kawomaty, mlekomaty i inne automaty, to dlaczego ma nie być maskomata lub maseczkomata, (nie wiem jak będzie poprawnie)?. No i jest i to  m.in. w naszej gminie, która w tym temacie stanęła w czołówce technologicznego postępu i wystawiła maskomat przed Urzędem Gminy.

DSCN4598

Jak wiemy od czwartku 16 kwietnia jest obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej i takie maseczki stają się towarem pierwszej potrzeby, a ta kosztuje 5 złotych.

mat

Bliższe informacje przytaczamy z postu zamieszczonego na stronie Gminy Abramów: 

Automat posiada bawełniane maseczki wielokrotnego użytku w cenie 5 zł. Ich wartość pokrywa tylko koszty produkcji. W ten sposób chcemy zapewnić mieszkańcom zakup maseczki w dogodnej cenie. Dla nas również ważne jest żeby maseczki były dostępne dla państwa bez konieczności zamówień internetowych czy problematycznych podróży do sklepów. Chcemy żebyście dokonali indywidualnego zakupu, a przy tym sami wybrali rodzaj maseczki czy to mają być troczki czy gumka, dwuwarstwowa czy trójwarstwowa a może z możliwością aplikacji dodatkowego filtru? Każda maseczka jest opisana na opakowaniu. Maseczkomat jest dostępny 24 h na dobę i jest obiektem monitorowanym. 

W.K

Komentarze do: “Jesteś w Abramowie i masz piątaka? – idź do maskomata (maseczkomata)!

  1. Covid to ściema. Chodzi o kontrolę

    Covid to ściema. W Obi i w ogrodniczym w Markuszowie tłumy. Ludzie widzą, że to ściema. Poniżej film, który usuwają z youtube, facebook, vimeo i innych…
    https://www.bitchute.com/video/pT0DH7j7KMb3/

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *