Modlitwa i Czyn! Stop obrażaniu Pana Boga!

ikkk

Blokujemy obrazoburczą sztukę teatralną! Jedziemy do Poznania!

Czcigodni Rodacy, uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę!

Zechciejmy wielkodusznie rozsyłać do znajomych tę wiadomość, podjąć modlitwę różańcową i post a w odpowiednim czasie przybyć na miejsce!

Od pewnego czasu przygotowując się do tego bez rozgłosu a ostatnio już oficjalnie uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę wezwali do zablokowania w Poznaniu bluźnierstwa, jakie zaplanowane zostało przez bezbożne siły ciemności na 27 czerwca a więc na dzień podwójnego święta – Święta Najświętszego Serca Jezusowego i Matki Boskiej Nieustającej Pomocy oraz na dzień 28 czerwca, czyli w Święto Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny…

Czyż w dniach tak wielkich świąt możemy przegrać – rycerstwo polskie dawnych wieków, marzyłoby o podjęcie walki w tak uświęconych dniach i w tak świętej sprawie! Bądźmy na miejscu o 19.00!

Ponieważ w tym samym terminie jest comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę na Jasnej Górze, prosimy by niewiasty udały się na Jasną Górę a z mężczyzn, kto w Boga wierzy, niech przybywa do Poznania!

http://wp.me/p3vwgV-vw

najświeższe informacje na utworzonym w tym celu wydarzeniu na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1455374118040171/?ref_newsfeed_story_type=regular

Otrzymaliśmy link od naszych zaprzyjaźnionych Francuzów. Są to materiały ŹRÓDŁOWE, więc niech nikt nie waży się twierdzić, jakobyśmy protestowali przeciwko czemuś, czego nie znamy!!!

Dostęp do folderu (niedługo będą tu i filmy, materiały trzeba pilnie pobrać ponieważ mogą folder i pliki jacyś „krasnale” zablokować):

https://drive.google.com/folderview?id=0B7i15HJp0hgRV2VsZXF4Uk9EWjQ&usp=sharing

Wystarczy zapoznać się z materiałem  Conclusions en réplique. str 13 ale tam jest mnóstwo innych ważnych materiałów

Oczywiście dysponujemy także nagraniami tej sztuki.

Po kliknięciu na link można przekonać się, jak bardzo „Golgota Picnic” jest „sztuką” nawołującą do nienawiści wobec Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela i wobec Jego Przenajświętszej Matki, w jaki sposób jest aktem wojny religijnej, i jak lekceważąco łamie obowiązujące, nawet to niedoskonałe prawo karne i konstytucję III RP.

Są tu materiały zdjęciowe, książka, scenariusz itp, itd – to „polscy” zwolennicy wystawienia tej bandyckiej sztuki są ignorantami, to właśnie oni NIE oglądali tego spektaklu a zabierają głos w mediach.

Więcej w:http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/stop-obrazaniu-pana-boga-blokujemy-obrazoburcza-sztuke-teatralna-jedziemy-do-poznania.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *