Nieruchomości, Obronność i Zarządzanie kryzysowe – nowa oferta pracy w Urzędzie Gminy Abramów

oferta

Kilka dni temu 4 listopada na BIP UG Abramów ukazało się ogłoszenie z ofertą pracy w tutejszym urzędzie. Chętni posiadający wymagane kwalifikacje mogą aplikować na stanowisko (cały etat), którego pełna nazwa brzmi: stanowisko  ds. nieruchomości, obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego”

Dokumenty można składać  w sekretariacie (pokój nr 10) Urzędu Gminy Abramów przy ulicy Szkolnej 2 do dnia 18 listopada 2016 do godz. 15.30,  w przypadku posiadanych uprawnień do podpisu elektronicznego na adres gmina@abramow.pl lub pocztą na adres urzędu.

Na końcu ogłoszenia jest istotna informacja że: Wójt Gminy zastrzega sobie prawo odwołania naboru bez podania przyczyny.

Pełna oferta o której piszemy znajduje się na BIP UG Abramów pod linkiem: https://ugabramow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=74&p1=szczegoly&p2=6750

Komentarze do: “Nieruchomości, Obronność i Zarządzanie kryzysowe – nowa oferta pracy w Urzędzie Gminy Abramów

 1. KASIA

  Ciekawe pod kogo robione jest stanowisko pracy? Czy ktoś uchyli rąbka tajemnicy z Gminy? Kto taki zaprzyjaźniony z naszymi władzami? SĄ SĄSIEDZI, JEST RODZINA I ZAPRZYJAŹNIENI. A może ktoś obcy?

  Reply
 2. KASIA

  Stawiam na kandydata nr 1, ale wybór jest trudny bo ktoś będzie urażony. Kandydat nr 2 będzie musiał poczekać do następnego roku. Ale wybór dla wodza jest w tym przypadku dość trudny, bo coś za reklamę trzeba dać.

  Reply
 3. Zosia

  Ja również tak obstawiam, stąd chyba też wzięła się w stanowisku ta „nieruchomość”. Pasuje tu jak pięść do nosa. Kandydat nr 2 musi poczekać aż wódz pogoni kogoś na emeryturę lub sam ktoś odejdzie na zasłużoną emeryturę.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *