Ogłoszenia parafialne 19.III.17.

20160326_152954

Ogłoszenia – Niedziela 19.III. 2017.

1.Przeżywamy Wielki post--Droga Krzyżowa w piątki o g.17,30, a Gorzkie żale w niedzielę po mszy św.o g.10,30- serdecznie zapraszamy !.

Rekolekcje Wielkopostne w dn.31.III.-2.IV.

W niedziele na zakończenie rekolekcji- będzie Misterium Męki Pańskiej o g.11,30-12 przygotowane przez siostry Opatrzności Bożej wraz z dziećmi z Kraśnika Fabrycznego- przyjedzie ok. 40 osób. Nauki wygłosi ks.Marek Romański.

Dzisiaj-19.III niedziela wypominkowa- prosimy o konkretne ofiary na tace na ogrzewanie kościoła !- Taca ta będzie zbierana w sezonie grzewczym od października – do marca !

2.Polecamy prasę katolicką. Niedziela- o narodowym dniu życia,o 30 leciu duchowej adopcji dziecka poczętego, Gośc niedzielny –prof.Andrzej Waśko odpowiada na zarzuty wobec reformy szkolnictwa – po 5 zł; Dla dzieci Mały Gość ze skarbonką na Jałomużnę wielkopostną.,, zamiast sobie oddam Tobie.”

3.Bóg zapłać paniom z Wielkiego za sprzątanie kościoła i ofiarę…..Na sobotę zapraszamy kolejne 5 nr z Wielkiego.Ofiary zbieramy na kwiaty do grobu.

4.Zostały zakupione figurki dzieci Fatimskich- do ołtarza fatimskiego na dworze.- obecnie stoją w kościele przy figurce Matki Bożej.

5. W niedzilele KSM organizuje kierszmasz palm przy kościele ! Zapraszamy !

6.Zebranie rodziców Dzieci Komunijnych w niedzielę 26.III. g.11,30. Obowiązkowe !

7.Zapowiedzi przedślubne;-Wojciech Chruścicki kaw. z Sosnówki i Joanna Barbara Mazurek Panna z Gościeradowa; -Staniak Mariusz kaw. z Woli Przybysławskiej i Paulina Aftyka panna Izabelmontu .

-Łucjan Arkadiusz Grzegorz kaw.z Wielkiego i Joanna Wójtowicz panna z Wólki Kątnej par.Markuszów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *