Uwaga !!! -Wgląd do projektu operatu opisowo–kartograficznego (Ewidencja gruntów i budynków w gminie Abramów) – od 2 do 23 sierpnia 2019r.

DSCN2908

W kwietniu 2019 roku pisaliśmy o czynnościach związanych z ustaleniem przebiegu granic działek w związku z wykonywaniem modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla gminy Abramów w ramach Regionalnego Projektu Operacyjnego. Link do wpisu – Tutaj

Teraz ważna informacja związana z tym tematem. W Starostwie w Lubartowie będzie wyłożony projekt operatu opisowo–kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obszaru obrębów ewidencyjnych: 1-Abramów, 2-Ciotcza, 3-Glinnik, 4-Dębiny, 5-Izabelmont, 6-Marcinów, 7-Michałówka, 8-Sosnówka, 9-Wielkolas, 10-Wielkie, 11-Wolica wchodzących w skład jednostki ewidencyjnej Abramów. – I jak czytamy w ogłoszeniu Starosty Lubartowskiego – Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane ujawnione w projekcie operatu opisowo – kartograficznego, może w okresie wyłożenia projektu do wglądu zgłaszać uwagi do tych danych. Skorzystanie z tego prawa leży w interesie zainteresowanych, aby na tym etapie postępowania wyjaśnić niezgodności ze stanem faktycznym, a także wyeliminować ewentualne błędy i omyłki.

Poniżej publikujemy treść ogłoszenia ze strony powiatu;  (źródło: https://splubartow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=ostatnio_dodane) gdzie są podane dokładne informacje, gdzie i kiedy.

pow2

pow.lub.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *