Wieści z gminy – nowy dyrektor Gimnazjum w Abramowie, XXI Sesja Rady Gminy w piątek 2 września

DSCN3641

Nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Gimnazjum im. Jana Pawła II w Abramowie, od nowego roku szkolnego stanowisko obejmuje Ewa Diana Guz. Dotychczasowy dyrektor Henryk Myka, który tę funkcję sprawował przez kilkanaście lat przechodzi na emeryturę.

 

dyr

 

W najbliższy piątek 2 września XXI Sesja Rady Gminy.  M.in. zaprzysiężenie nowego radnego, zmiany w budżecie, a w punkcie 9 podjęcie uchwały w sprawie zmiany ulicy.

 

sesja

 

Źródło; BIP UG Abramów

Komentarze do: “Wieści z gminy – nowy dyrektor Gimnazjum w Abramowie, XXI Sesja Rady Gminy w piątek 2 września

 1. Baniak

  Zaraz, zaraz, a czy gimnazjum nie przestaje istnieć za 3 lata? To czego dyrektorem przez pozostałe dwa będzie nowa pani dyrektor?

  Reply
  • Piesek Leszek

   Jeśli instytucja przestanie istnieć to stanowisko pracy chyba też. Oczywiście pomijając etaty nauczycielskie gdyż materiał do obróbki pozostanie. Może ewentualnie jeden albo dwa etaty w związku ze zmniejszeniem liczby klas. Zostaną najlepsi… albo ci którzy będą pozostawać w lepszych stosunkach z wójtem. Patrząc z lewicowej perspektywy, wszystko rozstrzygnie się w drodze selekcji naturalnej.

   Reply
 2. Joanna

  No własnie gimnazjum juz nie będzie od wrzesnia.,a to szkoda tyle osób bez pracy.,
  A P.Ewa Guz moze startowac w konkursie na dyrektora podstawówki w Abramowie.
  Rozstrzygniecie juz w poniedzialek,podobno ma byc tez komisja z kuratorium oswiaty -jak to mówił p.wójt na ostatniej sesji.
  I dobrze moze wreszcie cos zmieni sie a nie to samo co jest..

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *